Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom Őt lefelejteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom Őt lefelejteni. Tanácsok? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve mondhatnám azt is, hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba,vagy csak inkább nagyon kötődöm hozzá, igazából én sem tudom. Azt viszont tudom, hogy egész nap vele lennék, szeretném megcsókolni, magamhoz ölelni, de tudom, hogy ennek nulla az esélye. Még régebben próbálkoztam nála, megcsókoltam egyszer, de Ő finoman visszautasított. De előtte viszont közölte velem, hogy érdekelné a dolog, de még most túl nyuszi hozzá. Bár lehet, hogy félreértettem, mert lehet, hogy érdekli a dolog, csak éppen nem velem. A lényeg, hogy akkor nagyon rosszul, szörnyen és iszonyúan szégyelltem magam. Bocsánatot kértem tőle, ami el is fogadtam, Ő viszont megkért, hogy felejtsük el az egészet, mert nem szeretne erről beszélni. Mert, mint ahogy Ő mondta, "ő is hibás ebben, mert félreérthető jeleket küldött". Végül is kihevertem, a barátságunk nem romlott meg, bár kínos volt eleinte kettesben maradni, de ma már ez sem probléma. Azonban hamarosan vége a sulinak és mivel végzősök vagyunk, valamint Ő szeptembertől külföldre megy dolgozni újra előtörtek ezek az érzések és félek, hogy soha többet nem látom Őt. Nagyon-nagyon fog hiányozni, mert mi ketten teljesen ugyanazok vagyunk, a gondolkodásunk, az ízlésünk, minden. Soha nem fogok még egy ilyen lánnyal találkozni, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk, még ha csak barátok vagyunk, akkor sem. Éppen ezért minél hamarabb el akarom felejteni, nem akarok így érezni iránta. Esetleg volt már valaki ilyen helyzetben? Valami tanácsot tudna ajánlani?

21/L


2013. ápr. 19. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajjjj. Idő. Ennyi. Nem is tudom, mit vársz még.
2013. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok uborkát, úgy hallottam az rontja a memóriát, így segít felejteni.
2013. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!