Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek vigyek? Vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vigyek? Vagy ne? Ciki lenne? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Holnap du. rögtön suli után találkozom a legjobb barátom egyik barátnőjével. Találkoztunk már korábban is párszor, de kettesben még soha.

Nagyon célja sincs ennek a találkának, csak rég láttuk egymást, és megbeszéltük.


Legjobb tudásom alapján ő bi, de állítólag most egy srácot 2x kikosarazott, majd közölte h mégis szereti, és most emiatt "szenved/szarul van".

Nagyon kedves, csinos, szép, aranyos lány, és örülnék ha lenne köztünk valami, ezért gondoltam, hogy vinnék neki egy szál vágott virágot csak úgy, vagy egy általam csomózott kis szivecskés karkötőt.

(Korábban szallagavatójára is meghívott -utólag tudtam meg, h 2000 ft volt egy jegy, amit kifizetett nekem- amin a végén a család/rokon/ismerősök keringőjénél engem "kért fel" elsőnek, nem pedig a legjobb barátomat, akikkel egy suliba jártak. Adtam neki egy kis medálos nyakláncot, és mindig megemlíti, ha az volt rajta.) Illetve nyáron szülinapján elmentünk hármasban iszogatni meg bulizni, és ott is kaptam pár "bókot", meg egy arcrapuszit igen közel a szánhoz. :)


Szóval ennyi az előzmény rólunk dióhéjban (kb. :D).

Összegezve a kérdéseim:

- Vigyek neki apróságot (virág, karkörő)? (csoki kizárva, nem ehet cukrot)

- Ha viszek, az mennyire vehető utalásnak részemről?

- Elronthatom ezzel a barátságunkat? (ritkán találkozunk, szóval ilyen szempontból nem lenne gáz, de azért nem szeretném elveszíteni... meg ugye esetleges közös programon, stb.)


Köszi hogy végigolvastad, ha valamit félreírtam, akkor bocsi, telóról vagyok. :D

Minden normális véleményt kíváncsian várok! :)

(amúgy ő 18, én is mindjárt :D és igen, mindketten lányok vagyunk)


17,5/L/L



2014. márc. 11. 18:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
hmm. majd még meggondolom a virág témát. nem, nem rózsában gondolkodtam eredetileg sem. sajnos nem tudom a kedvenc virágát, vagy hogy allergiás lenne valamire, de a sulimnál úgyis van egy virágbolt, majd benézek oda :DD
2014. márc. 11. 20:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt :)
2014. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ismételni tudom csak, hogy virágot ne, ha nem akarsz annyira egyértelmű lenni, akkor a karkötőt is mondjuk a következő tálálkára vigyél szerintem :)

És lehet, hogy a biszexek most megharagszanak, de szerintem csak óvatosan, mert fájdalmas vége lehet

De sok sikert és szerencsét kívánok!

2014. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

most megyek hazafelé, szóval még friss az élmény :D köszi a tanácsokat meg a szurkolást, de semmi érdembeli nem történt. nem vittem virágot, utólag kiderült jobb is, mert orvoshoz ment, nem tudta volna hova tenni. a karkötő nálam volt, de végül nem adtam oda, mert nem láttam rajta hasonlót, csak gyűrűt, meg azt a nyakláncot, amit tőlem kapot :)


először is, ő már 3-kor ott volt Batyin, mivel kb. 15 percre van a sulija, én meg Pesterzsébetről loholtam hozzá, 15:15-re ígértem magam, kb. 25-re érhettem oda ... :/ utálok amúgy késni, főleg ha fontos dologról/ személyről van szó. na mind1. érkezem, mosoly, puszi puszi.

elindultunk egy buszmegálló felé.

beszélgetünk általános dolgokról, stb. buszozunk, nevetgélünk. útban a doki felé beültünk egy cukrászdába, meghívott fagyira (sima citrom nem volt, helyette bazsalikomos lime... megszagoltattam vele, de nem volt szívem az orrába nyomni, de lehet hogy kellett volna :D), ő pogit evett. (nem igazán szeretem ha meghívnak, inkább én szeretek gesztusokat tenni, de ráhagytam, nem fogok erőszakoskodni)

sokat nevettünk hülyeségeken a cukrászdában :D amikor egyik ilyen után rápillantott az órájára kicsit meglepetten mondta, hogy hogy repül az idő jó társaságban. :) elkísértem a dokiig, puszi puszi, útbaigazítás hogy a hülye pösti ne tévedjen el Budán, elköszönés. megköszöntem a fagyit, ő a szép du

-ánt. :)


szóval összességében jó volt, azért éreztem egy kis plusszt, ami miatt nem csak egy szimpla baráti találkozónak mondanám, ráadásul most először találkoztunk kettesben, néha voltak rövid "kínos csendek", de mindig hamar megtörtük őket, és mindenféléről beszélgettünk.


(mondjuk az idegesít, hogy ugye legjobb barátommal nagyon jóban vannak, és gondolom majd beszélgetnek, és hogy miket mondhat... :D én meg nem akarok LB-nél rákérdezni, mert akkor levágná, hogy örülnék ha lenne valami, és szerintem kikotyogná a lánynak :D szóval ez bosszant. :D

am meg LB rákérdezett a lánynál, h hogyhogy találkozunk. és konstatáltuk mindketten, hogy miért ne találkoznánk? :D)


bocs ha valaki többet várt, és családott, de nekem szép du.-ánom volt ^^

2014. márc. 12. 17:17
 15/26 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

Nnna jól van akkor, gratulálok!

Legközelebb vihetsz neki virágot, de talán vörös rózsát ráérsz majd sokadszorra. A karkötőt nekiadhatnád, hiszen viseli atöbbi tőled kapott dolgokat is nem?

Hajrá Nektek, drukkolok!

2014. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól érezted magad vele. Én a randi végén a puszi-pusziból a másodikat szoktam csókra váltani. Remélem a következő talikor sikerül majd továbblépnetek!
2014. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
remélem összejöttök a végén :)
2014. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

hát, ilyen nagyratörő terveim még nincsenek, de ha úgy alakul majd, akkor mindenképpen lépek egyértelműen a kapcsolat irányába :)


Köszi a támogatást, ki tudja, lehet később ezen a kérdésen egy párként kacagunk majd hónapokkal/ évekkel később. :D (kop,kop,kop - anyád a babonás >.< :D)

2014. márc. 13. 16:17
 19/26 A kérdező kommentje:

Hali!


Nem akartam új kérdésben írkálni, így itt kérnék még tanácsot.

30-án lesz a ballagása, természetesen meghívott. Ajándékba egy kis kosár, kézzel készített papírvirág csokrot adok, kis üdvözlőlappal.

Kérdéseim:

- jó-e ez az ajándék?

- szeretném neki elmondani, h részemről lehetne köztünk több. hogy tegyem ezt? és mikor? (ballagás előtt/után/ ajándékkal együtt?)


Köszi! :)

2014. ápr. 24. 22:36
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az ajándék jó biztos örülni fog neki.Hogy mikor mondd meg neki,hogy többet akarsz tőle...ez egy nehezebb kérdés.Attól függ hol tart pontosan most a kapcsolatotok,mennyire nyitott,laza,"könnyen ismerkedős" ez a lány.Visszaemlékezve a saját ballagásomra nem nagyon volt időm senkivel kettesben hosszabb időt eltölteni ,szóval szerintem inkább utána.Ha nem nagyon sürgős a dolog akár azt is megvárhatod amíg leérettségizik és utána már nyugodtabb lesz és több ideje lesz rád :)

Persze te érzed,hogy mennyire vagytok közel egymáshoz lehet,h már csak arra vár ,hogy végre kimond ,hogy többet akarsz :)

2014. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!