Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi téma, csak értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi téma, csak értelmes válaszokat kérnék?

Figyelt kérdés

Azt hiszem leszbikus, vagyis inkább bi vagyok. Nagyon szeretném kipróbálni egy hasonló lánnyal, mint én vagyok, de komoly kapcsolatra nem vágyom, illetve ezt még fel kell fognom, nem tudom érthető-e, amire gondolok.

Leszbikusok vagy bi lányok, nektek szokott lenni egy éjszakás kaland? Mesélnétek róla? Hogy történ, mi történ, milyen volt utána... Nekem még fiuval sem volt ilyen, nem is nagyon vágyom rá, vagyis fiukkal nem. De lányokkal igen. Talán félek ettől az egésztől, talán az érzéseimtől, vagy a családomtól, nem tudom. És egyáltalán hol érdemes próbálkozni? 22L


2013. júl. 15. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

te nem bi vagy

hanem anyádék kudarca :):D

2013. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
bár a kettő ugyanaz végülis.
2013. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj rám :)
2013. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy anyádék kudarca.Élj boldogan,szerelmesen ők is azt akarnák!!!És ha nem fogadnak el,akkor nem igazi szűlők!
2013. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!