Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az, hogy ilyen vagyok befolyás...

Az, hogy ilyen vagyok befolyásolja a népszerűségem, barátnőtalálási esélyem?

Figyelt kérdés

15/f vagyok. Sosem volt az én műfajom a lelkizős dolgok, finomkodás. Kiforrt személyiségem van, semekkora társadalmi nyomás miatt nem változom meg. Év elején még sokan utalták, nem voltak barátaim, szidták öltözködésemet (nem vagyok se páva se rocker vagy hasonló, normális nem 1000 forintos és nem is 40,000 forintos cuccokban járok). Év végére már fordult a kocka, megszerettek páran, lettek barátaim (közben semmit nem változtam). Kb 11-12 évesen lezajlott nálam a kamaszodás, nem kell keresnem helyemet a világban, nincs egom, nem akartam soha öngyilkos lenni vagy vagdosni magam. Nem is cigizem vagy iszom (egyiket sem tervezem). Nem vagyok az a fajta aki első padban kurjongat illetve az sem aki az utolsóban kapucniba zenét hallgat. Nem vagyok gyenge és bátorságom is van bőven. Viszonylag rossz tanuló vagyok, nálam a tanulás hangulatfüggő, viszont sok dologgal jobban tisztában vagyok mint pl az osztálytársaim. Egy hazugságból is összefüggő történetet bírok alkotni, nemcsak gyerekesen őszintén magyarázkodni mint osztálytársaim.

-=Életrajz vége=-

Azért zavar ez az egész mert az "ellentéteim" teljesen népszerűek, több barátjuk és barátnőjük van, pedig közben ostobábbak. Azon is rágódtam egy ideig, hogy kinézetemmel lehet baj, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem.


Nem negatív kritikát, vagy pozitív megerősítést várok, hanem a ti véleményeteket, hogy ez csak szerintem normális, vagy változtatnom kéne?


2014. júl. 17. 01:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kamaszodás nem csak a lelkiekben nyilvánul meg,hanem a testen is,úgyhogy az már bőven elkezdődött,mint minden 15 évesnél.Egyébként én a fogalmazási stílusod miatt gondolom azt,hogy annyira nem kedvelnek,és inkább kerülnek.Ne haragudj,de szerintem még én is elkerülnélek,mert nem szeretem az ilyen stílusú embereket!Ettől függetlenül más még szerethet.

Komoly lányok/vagy majd a komoly nők,akik feleségnek vagy élettársnak valók és komoly kapcsolatot keresnek,azok nem fognak megállni melletted,ez bolondság is lenne tőlük.Nem mondom azt,hogy megbízhatatlan vagy,mert nem tudom,de téged nehezen képzellek el egy komoly kapcsolatban.

Te amolyan kemény csávó lehetsz,aki a saját igazát hajtja,és sok dolgot megmagyaráz,és még önmagának is megmagyarázza a dolgokat.Talán félsz a változástól,vagy nem tudom!Vagy félsz attól,hogy esetleg önmagadba nézz egy kicsit?

Egy kicsit mindenkinek muszáj lelkizni,magadba fojtani meg semmit sem szabad,annak ellenére,hogy amúgy fiú vagy!

Szóval ne felejts el kicsit magadba is nézni,meg ne mindig másokba keresni a hibát!


Még egy tanács:semmilyen hazugságra ne építsd az életet,mert abba a lelked hal bele!Egyedül fogsz maradni,ha hazudsz.Tudom,hogy az igazság fájdalmas,és nem is akarlak bántani,mert téged nem lehet.Téged nőként sem fog megszelíditeni senki.

2014. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ritkán hazudok, csak a következmények elkerülése végett.

Csak például hoztam fel.

2014. júl. 17. 14:29
 13/16 anonim válasza:

Az, hogy a tanulás a hangulatodtól függ, az mindenre utal, csak arra nem, hogy nem kamaszodsz. Ez nem helyes hozzáállás. Később a munkavégzés is kedvfüggő lesz?

Vannak dolgok, amikhez nincs kedve az embernek, mégis túl kell esni rajta. Ilyen az élet.

2014. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ismerös egy kicsit a helyzet nem teljesen de én is 15/f vagyok és nem nagyon vágom hogy miért a páva kiközösítö,lemondó,flegma g*cik mindig a legnépszerübbek, én mindenkivel ugyanúgy próbálok bánni nem megsérteni senkit de nem ez kell a világnak. hanem a seggnyalás
2014. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem a mindenkivel van a baj. Ha magaddal foglalkoznál, és nem másokban keresnéd a hibát, felfognád, hogy a "népszerű srácok" nem kiközösítő, gci emberek többnyire.
2014. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szerintem igaza van a #14-esnek. Én odamentem, hogy: "Helo" Erre ők: mit akar ez itt? Azokkal pedig akik nem ismerkedtek ezekkel az emberekkel teljesen jól el tudtam lenni.

Szóval szerintem nem bennem és a 14-es válaszolóban van a hiba.

2014. aug. 1. 00:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!