Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az, hogy ilyen vagyok befolyás...

Az, hogy ilyen vagyok befolyásolja a népszerűségem, barátnőtalálási esélyem?

Figyelt kérdés

15/f vagyok. Sosem volt az én műfajom a lelkizős dolgok, finomkodás. Kiforrt személyiségem van, semekkora társadalmi nyomás miatt nem változom meg. Év elején még sokan utalták, nem voltak barátaim, szidták öltözködésemet (nem vagyok se páva se rocker vagy hasonló, normális nem 1000 forintos és nem is 40,000 forintos cuccokban járok). Év végére már fordult a kocka, megszerettek páran, lettek barátaim (közben semmit nem változtam). Kb 11-12 évesen lezajlott nálam a kamaszodás, nem kell keresnem helyemet a világban, nincs egom, nem akartam soha öngyilkos lenni vagy vagdosni magam. Nem is cigizem vagy iszom (egyiket sem tervezem). Nem vagyok az a fajta aki első padban kurjongat illetve az sem aki az utolsóban kapucniba zenét hallgat. Nem vagyok gyenge és bátorságom is van bőven. Viszonylag rossz tanuló vagyok, nálam a tanulás hangulatfüggő, viszont sok dologgal jobban tisztában vagyok mint pl az osztálytársaim. Egy hazugságból is összefüggő történetet bírok alkotni, nemcsak gyerekesen őszintén magyarázkodni mint osztálytársaim.

-=Életrajz vége=-

Azért zavar ez az egész mert az "ellentéteim" teljesen népszerűek, több barátjuk és barátnőjük van, pedig közben ostobábbak. Azon is rágódtam egy ideig, hogy kinézetemmel lehet baj, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem.


Nem negatív kritikát, vagy pozitív megerősítést várok, hanem a ti véleményeteket, hogy ez csak szerintem normális, vagy változtatnom kéne?


2014. júl. 17. 01:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Nagyon akartalak kritizálni, nem tudom miért kellett az az utolsó sor... :(

2014. júl. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen amilyen vagy az befolyásolja mindezeket. A leírásod alapján én értem miért nem barátkoznak veled szívesen, szerintem változnod kellene ha több barátot akarsz.
2014. júl. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Még, hogy lezajlott nálad a kamaszodás! :) Tipikus kamasz vagy, mindent megmagyarázol. Még a csillagokat is ledumálod az égről, tuti. :)

Egyébként meg ez alapján nem tudom eldönteni, hogy a többi tipikus kamasz miért nem barátkozik veled. Talán kifelejtettél valami lényegeset az életrajzodból. :)

Vagy egyszerűen csak túl sokat magyarázol nekik, próbálod előadni, hogy Te már nem vagy kamasz, mert az ciki. Próbálj idomulni hozzájuk, hidd el nem árt meg, ha még egy pár évig kamasz maradsz.

2014. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még azt mondtam volna, hogy lezajlott, de a végén, hogy a barátnő, és a többiek véleménye miatt aggódsz... Cseppet sem zajlott le!:D


Azt, hogy változnod kéne, neked kell eldöntened... Akarsz változni, vagy jó neked? Szerintem a mai gyerekek között olyan semmilyen lehetsz, nem vagy szélsőség, ezért nem figyelnek fel rád olyan könnyen, de mivel sok helyen ritka az ilyen, pont ezért értékelhető. Szerintem nem muszáj változnod, viszont próbálkoznod kell kiépíteni kapcsolatokat.:) Ha bátor vagy, akkor van merszed magadtól odamenni másokhoz, és haverkodni, odamenni csajokhoz, és csak úgy dumálgatni velük. Az emberek, ha megismernek kicsit jobban, akkor gyakran megkedvelnek.

2014. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
átlagos vagy
2014. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3# nagyon téved, nem szoktam mindent megmagyarázni, csak hozzászoktam, hogy itt már minden apró hibába belekötnek.

De még 15 évesen fogócskázni szoktak, folyosón, meg visítozni. Én meg csak akkor próbálok meggyőzni embereket az igazamról, ha olyat tennének amit később megbánhatnak, sosem fölényeskedek, szólok bele a dolgaikba.

Mint már írtam nem változom meg, csak a véleményetekre voltam kíváncsi, meg hogy hányan tartanak normálisnak.

Köszönöm 4#! Tényleg nem vagyok szélsőséges.

2014. júl. 17. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Túl komoly vagy az osztálytársaidhoz képest. De ez nem baj. A későbbiekben nálad fognak majd megállni a lányok.
2014. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen voltam kicsit mint te, aztán 18 évesen beütött nálam valami és elkezdtem durván lázadni.

Szóval normális vagy.

2014. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értem mi bajuk veled, val szeg rossz helyen vagy, nem a megfelelelő emberek között csak ezt tudom elképzeleni. Külömben kit zavarna hogy nem vagy egy zavarodott kamasz?


Az én életem és célírányosan halad valamerre (még ha nem is tudom merre és ez így oximoronnak hangozhat de nem az tudom hogy a siker fele megyek csak még nem tom milyen fele). A legtöbb kamasz azzal tölti ezeket az éveket hogy lelkizik és/vagy drámázik az értelmesebje meg gyakran unalmas...az hogy nem végzel önpusztitást annyira nem egyedi akinek van egy kis essze nem teszi...


Az hogy ötletesen hazudsz (magamból kiindulva :D) azt jelenti kreatív vagy és eléred amit akarsz. A barátaimnak sosem hazudnék de egy kő ismeretlennek elkerülhetetlen esetben bevallom nem egyszer előfordul, de nem csak úgy szorakozásból.


Változtattnod nem kéne de fogsz változni az ilyen emberek álltalában vagy nagyon sikeresek lesznek (persze lehet akkor is hiányozni fog valami) vagy pedig szét esik körülöttük a világ a hazugságaik miatt, erre figyelj.


Nem kell szégyelni hogy nem vagy föld hülye, de nem kell olyan egoistának se lenni, írtad hogy nem vagy az de még könnyen lehetsz ha ezekhez a tulajdonságokhoz még mondjuk művelt is lennél vagy kiemelkedően tehetséges.


Én ezt gondolom. 17/L

2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, próbáltam mindvégig úgy fogalmazni, hogy sehol ne essek át a ló másik oldalára, mert sok hozzászóló csak támadni akar kérdéstől függetlenül.

#8 akkor én nem túl vagyok a kamaszodáson, hanem még el sem kezdődött? :O

2014. júl. 17. 12:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!