Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki mennyi zsebpénzt kap/ad?

Ki mennyi zsebpénzt kap/ad?

Figyelt kérdés
mennyi zsebpénzt kaptok otthon, vagy épp mennyit adtok a gyereknek? Ja és milyen időközönként?
2014. ápr. 29. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szülinap, névnap, Húsvét, Karácsony, Mikulás. Ezekre kaptam 500 - 2000 Ft-ot. Kimondott zsebpénzt nem. Ha kellett valami, akkor szóltam és eldöntötték, hogy megkapom-e és ha igen, akkor mikor.
2014. ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

heti 7-10 ezer Ft

De koleszos vagyok, szóval ebben benne van az egész heti élelmem :D

2014. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Heti 3-4-5 ezret, de ebben nekem is benne van az egész napos kajám.

Olyan zsebpénzt, amit kimondottan szórakozásra költenék, nem kapok, ha van valami program, amire el szeretnék menni, akkor megbeszéljük otthon.

2014. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Havi 12 ezer Forintot. Viszont a téli és nyári ruhavásárláson túl mindent ebből fedezek, ruhát, a kiegészítőket, újságot, kaját, szórakozást (mozi, kávé, stb). Illetve, ha kell valamilyen nagyobb értékű dolog, arra is én gyűjtöm össze a pénzt. Legyen ez fülhallgató vagy laptop. Ünnepekre a szüleimtől sosem kapok pénzt.
2014. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Havi 10 ezer jön kártyára, de ezen kívül ha veszek valami ruhát, mobiltokot, amire szükségem van, azt utána visszakapom. Ezen kívül ha elfogy a készpénzem, és nem tudok kivenni, mert messze van, vagy a hónapban már vettem ki, akkor kapok 1-2 ezret.
2014. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hetente 10-20 ezer de ez nem példa !
2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a családi pótlékot kapom a kártyámra. Kb 13000 ft
2014. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Havi 4000. De ha valami nagyon kell, akkor vesznek, pl cipőt, kabátot... Ez a 4000 arra van, hogy elmehessek erre-arra, gyűjthetem, vagy vehetek belőle valami ruhát is akár.
2014. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heti 1000-2500.. kolis vagyok..ebben benn van a kaja is.. néha a buszköltség is (ha anyám néha kitalálja h jajj nem beszélgettem vele eleget, szóval nem ad egyáltalán..úgy kell vele spórolnom, hogy ilyen esetekkor a buszköltségre még maradjon..vagyis hetente max 500at költhetek kajára)
2014. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havi 1000 forintot kapok 13 éves létemre, de a ruháktól kezdve az édességeket keresztül az ajándéktárgyakig (pl. ha szülinapi buliba megyek) nekem kell fizetni. :/
2014. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!