Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan dolgozhatom fel, ha...

Csengettyű97 kérdése:

Hogyan dolgozhatom fel, ha tudom, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Légyszíves csak a kérdésre válaszojatok!Tegyük fel!Ha véletlenűl meg tudnátok,hogy nagyon beteg egy közeli hozzátartozótok(anya/apa/testvér)és nem sok ideje van hátra,ti mit tennétek?Hogyan kerűlnétek el hogy előtte sírjatok?Hogy viselkednétek?Hogy tennétek meg,h nem sírtok előtte?Hogy bocsátanátok meg a vakságot hogy nem vettétek észre?És mégis mit lehet ilyenkor tenni?(olyan esettben ha biztos h meghal a szeretettek)köszi a válaszokat előre is !17/L

2014. márc. 29. 20:03
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Dávid tamás?neki mi a szakterülete?Nem tudom,anyu még tagadja h beteg,de látszik is rajta...A húgomat már alig bírja ellátni én meg azt hittem a sok stessz ill a cukor miatt,amit tudok segítek ellátni a picit,meg nagyim is,de lassan már inkább ő is ápolásra szorul :(A hugi borzasztó anyás...h mi lesz vele ha meghal az édesanyánk,h hogy dolgozza fel,elképzelésem nincs róla...Lehet gonosz vagyok de bár inkább apánk halna meg,aki nem törődik velünk,ő inkább megérdemli,éli világát,nélkülünk
2014. márc. 29. 21:42
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád barátnője nem tud segíteni? Vele talán tudnál beszélgetni ezután is. Megkérdezhetem, hogy milyen betegségről van szó?

Az normális, hogy 1,5 évesen nagyon anyás a húgod, próbálj meg, amennyire lehet, egyre közelebbi kapcsolatot kialakítani vele, hogy elfogadjon téged, ha muszáj lesz.

2014. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Próbálok a hugommal közeli viszonyban lenni de én nem vagyok anya:(anya barátnőjével meg nem tudok és nem is akarok beszélni mert iszonyú mérges vagyok h a szemembe hazudott,és akármennyire akart kegyes hazugság lenni k.vvára nem az volt!!!bocsánat de most nagyon kivagyok amúgy nem vagyok trágár.A bnőimmel elég felszínes a viszonyom sajnos,nem igazán érdekli őket csak a parti-ruha-pasi háromszög(sajnos én is ilyen vtam /vagyok:(a párommal még csak 2 hónapja járunk ezért nem akarom neki mondani.Igy jött h ide írok,és nem bántam meg igazán kedves itt mindenki..A húgomat pedig én szeretném nevelni...18.leszek januárban.Nagynénik nagybácsik:apám egyke anya nővére kanadában lakik:(((nagyszülők:apai nagyszülők:nem élnek,anyai nagypapám sem,az anyai nagymama meg akiről irtam.
2014. márc. 29. 22:05
 24/40 Nitókrisz ***** válasza:
100%
Hasznald ki az idot es legyel vele minel tobbet, es adjal neki sok sok sok szeretetet! Probalj meg eros lenni, hogy tudja, hogy szamithat ajd rad is a hugod. Tudom nagyon nehez :( ateltem hasonlot, de en nem tudtam elbucsuzni, hidd el sokat fog jelenteni neki is es neked is, ha meg szeretheted, amig lehet!
2014. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok?olyan gyenge sz.na k érzem magam,titkolni ezt a nagyim elött is!félek h nem birom ki ezt a nehéz terhet,és összerogyok és ezzel cserbenhagyok mindenkit föleg anyut
2014. márc. 29. 22:33
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyenge, csak egy fiatal lány, akinek beteg az Anyukája :-(. Ez egy felnőttet is kikészít.


Legyél vele, amennyit csak tudsz és biztosítsd róla, hogy vigyázni fogsz a húgodra.

2014. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igyekezni fogok mára elköszönök de írok még nektek!jó éjt mindenkinek!
2014. márc. 29. 22:51
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem vagy gyenge. Ez egy iszonyú szörnyű helyzet, amibe most kerültél. Én nemrég vesztettem el a Dédnagymamámat, úgyhogy a gyász érzését ismerem... Nem ő nevelt fel, de azért közel állt hozzám. Szerintem egy pszichológust mindenképpen keress fel, vagy sulipszichológust, ha nincsenek megbízható barátaid, neki bármikor kiöntheted a szíved. Próbáljatok meg programokat szervezni, beszélgetni közösen Anyuddal, húgoddal, Nagyiddal, tegyétek ezt a pár hónapját széppé, éreztesd vele, hogy szereted, és mindig szeretni fogod, és rád számíthat. Őszintén sajnálom. :( Gondolni fogok rátok.
2014. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
köszönöm...igyekszem megtenni mindent:((
2014. márc. 30. 10:26
 30/40 anonim ***** válasza:
44%

Helo


Nem olvastam végig a válaszokat, de ha kicsit is hiszel (minimálisan) Istenben, akkor gondolj arra, hogy most már könnyű és szép élete lesz, nem éri baj és majd találkozni fogtok még. Nekem segített.

2014. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!