Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan dolgozhatom fel, ha...

Csengettyű97 kérdése:

Hogyan dolgozhatom fel, ha tudom, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
Légyszíves csak a kérdésre válaszojatok!Tegyük fel!Ha véletlenűl meg tudnátok,hogy nagyon beteg egy közeli hozzátartozótok(anya/apa/testvér)és nem sok ideje van hátra,ti mit tennétek?Hogyan kerűlnétek el hogy előtte sírjatok?Hogy viselkednétek?Hogy tennétek meg,h nem sírtok előtte?Hogy bocsátanátok meg a vakságot hogy nem vettétek észre?És mégis mit lehet ilyenkor tenni?(olyan esettben ha biztos h meghal a szeretettek)köszi a válaszokat előre is !17/L

2014. márc. 29. 20:03
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De van barátnőm,párom is van,de vhogy nem akarom elmondani nekik,magam sem értem,miért.A nagymamám nem tudja a dolgot,amiatt,h nehogy szívinkfarktust kapjon:(
2014. márc. 29. 20:50
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, ezt hittem hugodról van szó, csak te hamarabb írtál :(
2014. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
68%

Próbálj a Húgodba "kapaszkodni", legalább ő biztosan megmarad neked! Nagyon rossz lenne, ha ő se lenne.

Biztos már, hogy nem fog meggyógyulni Édesanyád?

Én 20 voltam, amikor Anyut először műtötték (rosszindulatú vesedaganattal). Nem sok esélyt adtak az életben maradásra, de sikerült! Szorítok nektek!

2014. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress valakit, akinek ki tudod sírni magad! Akár a barátnőd, akár a barátod. Valaki, akiben igazán megbízol! Sokat segít, tapasztalatból mondom.
2014. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos 100% :( Őt nem is műtik:((pár hónapja van hátra :(bocsi h ilyen lassan irok de kizárolag emiatt regeltem be ide és ilyenkor csak 5 percenként enged gy választ...nem tudom úgy ézem nem vagyok képes elengedni görcsösen ragaszkodom hozzá.Sztem elviselhetetlen a tudat,arról meg nem beszélve,h apa nem törődik velünk a mama meg öreg már és szívbeteg.Mi lesz igy velünk?
2014. márc. 29. 21:01
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
szívből sajnálom.... :((((
2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Rokonok? Nagynénik, nagybácsik? Valaki kell majd gyámnak a Testvéred mellé és egyáltalán, neked is még élned kell valamiből, amíg tanulsz. Honnan tudtad meg? Anyukádtól?
2014. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Pár hozzád közel álló személynek (barátod, pár jó barátnőd) fedd fel ezt a dolgot, mivel most akkora változáson fogsz átmenni, hogy csak elidegeníted őket magadtól.

Mindenki érezheti ezt rajtad a környezetedben, de nem mernek szólni, vagy magukban keresik az okokat, ezért érdemes- kötelező a fontos személyeknek elmondani, hogy őket se veszítsd el a jövőben.


Biztos vagyok benne, hogy támogatni fognak Titeket mindenben.


Ajánlanám azt is, hogy a kérdéses személlyel is beszéld meg ezt a dolgot, és ne kibeszéletlenül történjen meg a legrosszabb dolog, mivel ezt életed végéig bánni fogod.

Ülj le vele, és mond meg neki, hogy látod a dolgok állását, és neked úgy tűnik, ez nem az aminek mondták..... beszéljétek meg, érezze a támogatásodat, hiszen számára is ugyanolyan szörnyű érzés lehet, mint a számodra.

2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkeppen azzal segítesz, ha anyukad latja,szamithat rad. Gyerek vagy meg de sajnos kicsit fel kell nőnöd. Anyukad igy nyugodtabb lesz. Borzalmas lehet neki,hogy nem tudja mi lesz a gyerekeivel. Azt mondim vannak pszichologusok kamaszoknak,keresd fel. Anyukadat meg szeresd es segisd! Bizz a csodaban..a gyerekek es a szeretet gyogyithathak. Valamint keressetek fel david tamas professzort.
2014. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem nem anyutól.úgy tudtam meg,h kihallgatam,mikor beszálgetett a legjobb barátnőjével. Megmndtam neki h tudok mindent,de letagadta,h nem igaz,félrehallottam(nem nem kb negyed orát hallgattam)aztán én elmentem a barátnőjéhez aki először szintén tagadott,aztán bevallotta az igazat:((
2014. márc. 29. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!