Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más 13-14 évesnek is jutott...

Más 13-14 évesnek is jutott már eszébe legalább egyszer, hogy meg akar halni?

Figyelt kérdés
:(
2014. jan. 5. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem rosszabb pillanatában már mindenkinek eszébe jutott, de ez igazából max pár percig tart.

Te öngyilkosságon gondolkodsz? Miért?

2014. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ja, ezért kell mennem dilidokihoz megint... Csodás... Közben meg a szüleim húznak fel, a durva módszereikkel...
2014. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem szét vagyok esve...rossz családi háttér, iskolai piszkálások..:")
2014. jan. 5. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

annyira emlékszem még, milyen rossz volt :(


ÉS tudod, mi szokott átrugdosni rajta? Hogy senki, de senki nem érdemel annyit, hogy miatta feladjam. Egy fenét, tegyem boldoggá a halálommal azokat, akik egy jó nagy pofánverést érdemelnének?

2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most is csak sírok. Gyenge vagyok.:(
2014. jan. 5. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírj. Néha kell az önsajnálat.

De holnap úgy menj suliba, hogy ma is te vagy az erősebb, mert eljöttél és szembenézel azokkal, akik bántanak. És nem tudhatod, lehet, hogy otthon ők is ugyanúgy sírnak... fel a fejjel, kicsilány!

2014. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor engem a suliban piszkáltak megvertem amúgy az egyiket, pedig ő fiú volt, én meg lány, na azóta sem piszkálnak, meg mióta végzős barátom van (pedig ő nem is olyan, hogy megtámadna mást miattam, megkérdezi, hogy elintézem, vagy elintézze ő).
2014. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
fel a fejjel!! meg elotted az elet:( teljesen megertelek, nekem mas bajom van, en is sokszor gondolok erre. kitartast!!!!!!!
2014. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, majdnem az összes, mert most divat a depi. Ha komoly bajad vannak, meg menj az iskola pszchológushoz.
2014. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig erősnek kell lenned, mert az általános iskola semmi a középiskolához képest, minden tekintetben. Ha már most meg akarsz halni, akkor elég kemény 4-5 év vár rád.
2014. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!