Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legalább 3 hónapja mozog a...

Legalább 3 hónapja mozog a tejfoga a fiamnak, nem akar neki kiesni, a fogorvos rögtön ki a akarta húzni, de végül megbeszéltük, hogy várunk még pár hetet, de semmi. Nem fáj neki. Megvárnátok, hogy magától kiessen, vagy engednétek a kihúzást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiamnak 9 évesen kinőtt a maradó foga a tejfog mellé. A tejfoga mozgott, lementünk a fogdokihoz de nekünk meg ő nem akarta kihúzni. Azt mondta annak magától kell kiesnie. Most 10 éves a gyerek, és két hete esett ki a tejfoga, pedig állandóan mozgatta a nyelvével, pirítóst evett, stb...

Sajnos megvan a hátulütője: a maradó foga ferde lett.

2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyire mozog? Ha már nagyon lötyög, akkor ki lehetne azt húzni, nem lesz abból baj, és legalább nem ferdíti el az alatta jövőt.

De amúgy ezt manapság fogorvos szokta kihúzni? Én gyerekkoromban mindig magamnak húztam ki (hosszas rábeszélés után), vagy az anyukám. Nem tudom, most hogy megy ez, a fiam még csak 3 éves.

2011. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!