Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám észrevett egy heget?...

Anyám észrevett egy heget? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fenyegetőzik intézettel, veréssel, azzal, hogy a szünetet a mamánál kell töltenem, ami számomra valami rettenetes, utálok ott lenni. Másodszorra fordult ez elő, kb 1 éve volt az első, nem képes megérteni, hogy felb,.sztak, még ő is húzza az agyam és csodálkozik, ha magamba fordulok, közben nem enged a barátaimhoz sem egy másik dolog miatt, csodálkozik, hogy feszült vagyok, most meg még húzza az agyamaz intézettel, mivel lehet lecsitítani, mert nagyon nincs hangulatom az egészhez , mondtam neki h hagyjon békén. Pszichologust meg ne mondjatok, jártam fél évig, de sz.rt sem ér.
2013. dec. 13. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Jajj ezek a szegény fiatalok,senki sem érti meg őket ,igaz?Ne haragudj,de egy kicsit kemény leszek,de a legnagyobb jóindulat beszél belőlem!Először is,ülj le anyukáddal szembe és öleljétek meg egymást,mert meghalt köztetek a kommunikáció.Komolyan mondom,meg kell tenni az első lépést és most te légy az okos.Ő azért viselkedik így veled,mert tehetetlennek érzi magát,hogy nem tud neked segíteni.Űgy érzi,hogy elrontott valamit a nevelésedben,mert ki akarna a gyerekéből önvagdosót csinálni.ÉS aki tehetetlen,az DÜHÖS!Ő most nagyon dühös,magára,a világra,nem tudja,mit tegyen.Mert nagyon szeret téged,hidd el és iszonyatosan tehetetlen.Azért írom le ennyiszer,h jusson el a tudatodig.Ezt a fajta érzést te még nem tudod megérteni,mert nincs gyereked!!!!Leírhatnád nekem a kár privátban is,hogy mi a nagy fene bajod a világgal,amitől így el vagy keseredve.De komolyan érdekel,tudod a mai fiatalokat elnézve írtó nagy szarság felé terelődik a világ.A mai fiatalok felszínesek,udvariatlanok,a lányok elkurvulnak,a fiúk lassan lányok lesznek,szóval az egész fiatal társadalom korcsosul.A lényeg,h mi van a facebookon,milyen telód van és minél csúnyábban beszélsz,annál menőbb vagy.TISZTELET A KIVÉTELNEK!Szóval tedd fel a nagy kérdést magadnak,tulajdonképpen mi is az én bánatom?Érdemes ezért vágdosni magam,bánatot okozni az édesanyámnak?Máris rájössz,h nem.De érdemes lenne megnézni néhány természet vagy dokumentumfilmet más nagyon szegény ország gyerekeiről,hogy hogyan élnek.Hogy a szeméttelepen laknak,a patkány lerágja a lábát.Megnézel egy ilyet és rájössz,Hogy kur.a jó életed van.Nincs egyéb dolgod,csak tanulni.Nem kell 6-7 évesen munkába állnod,h esetleg tudjál enni aznap egy tányér rizst!!!A mai embereknek ezeken kéne elgondolkodni,nem azon bánkódni,h persze a szomszéd tudott venni házimozi rendszert,én meg nem,meg a padtársamnak jobb telefonja van mint nekem,meg a mit tudom én mi fenén...NA ENNYI! :D a világmegváltó gondolataimról
2013. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%

A vagdosás lehet egyfajta segélykiáltás itt. Undorítóak itt egyes emberek.

Most komolyan az a normális hogy az anyuka fenyegeti a gyerekét hogy majd megveri? Elment az eszetek?! Vagy az is teljesen normális dolog, hogy intézettel fenyegetőzik?

Ezzel csak azt éri el, hogy megutálja majd az anyukáját. Én is vagdosom magam, a legtöbbet anyukám miatt. Én megértelek kedves kérdező, és ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről.

Szerintem egy anyukának megértőnek kéne lennie. Itt komolyan mindenki azt hiszi, hogy minden anyukával lelehet normálisan ülni beszélgetni?

2013. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szia!

Ha legközelebb megfordul a fejedben, hogy bántod magad ÍRJ NEKEM ÜZENETET!! Írd le a bajod! Hidd el, már az sokat segít!

Kellemes ünnepeket, kitartás!:)

2013. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!