Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől vizsgálják...

Hányadik héttől vizsgálják uh-gal az előző császáros heget?

Figyelt kérdés
Első szülésem császárral végződött. Most 34+3 hkm vagyok, de még idáig nem vizsgálták a hegem állapotát. Gondolom lassan kellene nézni, hogy tudjuk milyen módon szülhetek.

#császáros heg vizsgálata
2013. jan. 7. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen már nézegették. Na nem mintha sokat jelentene, mert a másodiknál vajúdás közben szépen el is vékonyodott... Kérdezz rá, ha úgy érzed, nem figyelik. leletre sem írták rá?
2013. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szokták azt vizsgálni? Szerdán lesz öt éves a lányom, Ő császárral született. Tavaly-előtt meg kellett egy babát szülnöm, 23 hétre, meg sem nézték előtte....pedig igencsak durva szülés volt, még ha picike is volt a baba. N

De nem lett gond, most 30 hetes vagyok, most sem nézték eddig....bár mi a császárban egyeztünk a dokimmal. Te mennyi ideje szültél?

2013. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A 30 hetes uh-on kérdeztem a dokimat, aki azt mondta, hogy még korai néznie. A leletemen sincs rajta semmi.

Pénteken megyek NST-re, lehet utána lesz uh vagy vizsgálat és akkor ismét rákérdezek.


Köszi a választ:)

2013. jan. 7. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen szokták vizsgálni, annál, akinél más ok nem indokolja, hogy indulhasson természetes szüléssel.

Nekem még nincs eldöntve, a szülés módja, ezért is tettem fel kérdést.

A két gyermekem között egy hónap híján 3 év lesz.

Az én dokim olyan típus, aki végsőkig kitart a term. szülés mellett.

2013. jan. 7. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!!Az első császrom 2006.december végén volt,a második tavaly márciusvban,így a két műtét között 5 év 3 hónap telt el.UH-on soha nem nézték a hegem,a doki tapizta meg talán 2 alkalommal a terhesség vége felé,bár a 32.héten mondta,hogy a második is császár lesz,nagy volt UH szerint a babám.Az első relatív téraránytalanság miatt volt,41.héten szültem,a második progis császárral a 39.héten.Szóval nálam soha nem nézék a heg állapotát.
2013. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Elvileg a 4.uh vizsgálaton nézik.De szerintem kérdezz is majd rá erre ha már ott vagy,el ne felejtsék.:)
2013. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!