Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Te mennyi zsebpénzt adsz a...

Te mennyi zsebpénzt adsz a gyereknek? (2013)

Figyelt kérdés
És mennyi idős?

2013. febr. 10. 07:38
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
20000 ft naponta
2013. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
1 éves
2013. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
29-esnek,képzeld a szüleim után se kell dolgoznom,ez van :) Szerinted én rossz ember vagyok?Sokszor vállalok önkéntes munkát,tudom mit jelent az,hogy dolgozni,semmi bajom ezekkel az emebrekkel,csak attól még nem kell így válaszolni,mert irigy vagy -.-
2013. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 senior24 ***** válasza:

29-esnek,képzeld a szüleim után se kell dolgoznom,ez van :) Szerinted én rossz ember vagyok?Sokszor vállalok önkéntes munkát,tudom mit jelent az,hogy dolgozni,semmi bajom ezekkel az emebrekkel,csak attól még nem kell így válaszolni,mert irigy vagy -.-


Idefigyelj!És az összes többi érthetetlen....

Nem azt mondom h irigy vagyok,mert nem vagyok irigy,csupán arra probálok rávilágítani,h a mai fiatalok LEGTÖBBJE(és kivéve aki nem)akarja nekem bemutatni h milyen az ÉLET!,és ráadásul olyanok,akiknek a dugáson,meg a szorakozáson és a gondtalan életükön kivül,nagyon problémájuk nincs.Miért?Mert indokolatlanul ki van nyalva a p'csájuk,de öszintén szolva elgondolkodtam ezen egy párszor,és rájöttem h sokkal de sokkal szerencsésebb vagyok,söt nyertes vagyok,és tudod miért?Mert már 6 évesen fel kellett nönöm,gondját viselni a testvéreimnek,13-14 évesen már dolgoztam és ha nem is gyárban,de dolgoztam,amiért kaptam is jutalmat és megoszthattam a testvéreimmel,nem sokkal késöbb már diákmunkán is voltam,(nem hajogyárin keféltem benarkozva,mocsár részegen)18 évesen meg evidens h dolgoztam,és nem anyuci pénztárcáján élősködtem mint ti,ráadásul 6 évesen tudomásul kellett vennem,h anyám nincs,apám meg van is,meg nincs is.A több év alatt,meg igencsak rájöttem arra h az élet nem habostorta,nektek is csak azért az,mert a s'ggetek alá van rakva Deák Feri bácsi,azok az évek nem voltak éppenséggel könnyü idök,söt elég brutálisan nehéz volt,de én már kaptam olyan pofonokat az ÉLET-töl amik igencsak megerősitettek,mert ami nem öl meg az megerősit,nektek meg az a legnagyobb problémátok h ki kivel jár,melyik buliba menjünk és h kivel dugjunk,meg h kaptatok egy 1 -est x tantárgybol stb.Tudod EZEK NEM PROBLÉMÁK,és azért is emelem ki nagy betüvel,mert én tényleg IGAZI problémákrol beszélek.

És az h rossz ember vagy e?Hát el tudom képzelni h milyen ember lehetsz ha már a mai társadalmat nézem és véded is öket,de ha kivétel vagy akkor meg örülj neki és annál jobban kéne tudnod h miröl beszélek és h milyenek a mai kis sz'rkupac puhány nyávogos,életre nem való,élösködö nagypofáju bunko flegam,tuccer sz'rkupacok,akiknek a mindössze 2 agysejtük van,az egyik a dugásért a másik meg a züllésért vagy a fejrázásért felelös.A másik,probálj meg ugy élni,h abszulut se anyuci meleg ölelése se apuci pénztárcája nem támogat téged,se haverok(mert egy haver ritkán áll helyet ha bajban vagy),se rokonok(mert mondjuk olyanok),se senki,max egy barát(aki szintén csak ritkán tud segiteni és bizonyos keretek közt).ABSZLUTE DE CSAK SAJÁT MAGAD!!És ugy dolgozzál h közben a két kis tesodnak te vagy az anyja meg az apja is,háztartás,és iskola mellett,na akkor legyél nagy legény,most azt hiszed h alkalmakkor elmész melozni,akkor nagy csávo vagy és h tudod milyennehéz az élet,de azért apuciék ott vannak a háttérben,akik megfognak és támogatnak ha esetleg valami egy kicsit nehéz lenne.Hát barátom,igy bárki meg tudja állni a helyét az életben.A legtöbb mai fiatalrol meg ne is beszéljünk,mert nekik csak az a dolguk h létezzenek meg szaporodjanak és élösködjenek,agyon vannak pénzzelve a két szép szemükért és élik a gondtalan életüket.Éljék!Majd ha megcsapja öket az ÉLET szele,ha akadnak majd IGAZI problémák,akkor meg elvéreznek és azt sem tudják majd h hogyan fussanak anyucihoz 30 évesen is akár,mondván h akadt egy kis probléma.

Tisztelet a kivételnek,de nem tudtok abszulut önállóak lenni.Hátszéllel meg marha könnyü.ÉS elmondom nagyképüen h megcsináltam maganak a szerencsét,igen jol keresek,és nekem is megvan a diplomám és a két tesom is ez uton halad.

És jé tuléltük,ugyanugy megvan a suli,meg minden,és saját pénzböl,saját magunknak finansziroztuk az egészet és életünk nagy részét.Kiváncsi lennék hogy a mai android függö elkényeztetett kis ....mikor lennének erre képesek.

Ja és elmondom h ugyanugy bulizok,társasági életet élek és boldog vagyok!!!Ti meg anyuci nélkül a sarokig sem jutnátok.

ÉS tényleg szerencsés vagyok,mert én már éltem nehézségben,voltak PROBLÉMÁIM,nem gyengék,és voltak olyan helyzetek,amikor azt mondtam h na ebből nem lehet kijutni és mégis sikerült,egyszóval kib'zott nehéz volt és pont ezért már erös vagyok és már tudom h milyen és azt is h hogyan kell talpon maradni és kikecmeregni belöle,nem ugy mint a maiak,h nyári esöcsepp az frizura és futás anyucihoz,vagy nem tudnak pl.gyalogolni 200 métert és hivjuk apucit,aki elvisz kocsival.STB stb stb stb.

Nem irigykedem,csak azt mondom h ne az ilyenek akarjanak már engem kioktatni arrol h milyen nehéz az ÉLET!Meg egyáltalán h miröl szol az élet!

2013. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!