Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a hobbija egy 14 éves...

Mi a hobbija egy 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Hm...ez nagyon változó. Én pl. régi filmeket gyűjtök, de úgy Isten igazából nincs hobbim. Szerintem egy velem egykorú gyereknek a hobbija a barátokkal találkozni, sportolni, filmezni, gépezni.
2013. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok és lány. 8 éve csellózom, a legtöbb délutánomat a lovammal, és a kutyámmal töltöm. Most készülök letenni a rajtengedély vizsgámat díjugratásból, a kutyámmal pedig agilityzek.
2013. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Gyöngyfűzés, olvasás, futás, rejtvényfejtés, rajzolás, kézműveskedés, sütés.
2013. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
minden más, amit a 3. írt :DD
2013. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 B25 ***** válasza:
80%
Én nagyon sokat olvasok. Sportolok de nem rendszeresen de gyakran járok futás, úszás és atlétika versenyekre. Szombatonként egy keresztény közösségbe járok és jó tanuló vagyok. Lehet uncsin hangzik de nekem tökéletes megfelel. :)
2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én hajtok, lovaglok (saját ló tehát én etetem tartom tisztán stb.), kutyám van.. (gondolom érthető mit csinálok vele) 2helyre járok táncolni és nagyjából el is megy a hetem.

14/l

2013. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Motorok, és motorozás mindenekfelett:))) (4 motorom van, anyum mindig ki van bukva, hogy 'roncstelep az egész kert'.)


De szeretek olvasni is, és szeretek az elektronikai cuccokat bűvölni, programozni is próbálkoztam egy ideig. Most viszont csak a motork járnak az eszemben, és hogy legyen tavasz, mert motorozni akarok.:))


14/F

2013. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
50%
Maszturbálás
2013. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Videózás, videoszerkesztés.
2013. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem 14 évesen az olvasás, az asztali szerepjátékok, a metal zene és a keleti harcművészetek jelentették a hobbit. (Igazából még most is nagyjából ezekkel szeretem eltölteni a szabadidőmet, csak még melléjük jött a paintball.)

21/L

2013. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!