Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel lepjük meg a lányom?

Mivel lepjük meg a lányom?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom nemsokára nagylány lesz. Őszintén szólva, nem tudom, milyen ajándékot adjak neki ez alakalomból. Elvégre egy olyan dolog kéne, ami szimbolizálja, hogy ő már "igazi nő" lett. Szóval nem könyvet, elektronikus eszközöket,stb. Meg nem is ruhát, mert mi azt sosem adunk ajándékba. Szeretném, ha örülne neki, és ha majd ránéz, vagy használja, jusson eszébe, mire kapta. Szerintetek mit adjak neki?

2012. nov. 29. 20:53
1 2 3 4
 31/34 senior24 ***** válasza:

Ja amugy neked meg ajánlok pszichológiai alkalmasságot vagy nevelési tanfolyamot.Mert ha neked természetes h kislányként felhuzzák egy nagy farokra valahol Siófok környékén esetleg,akkor veled is valami gond lehet.Rendes kapcsolat?Ebben a korba?Nagyon nagyon nagyon ritka!ÉS meddig?A következö buliig?

Igazábol fogalmam sincs h miért tekinted 15 16 évesen a lányodat nagylánynak!!!!!

Szomoru ha ezt te természetesnek tartod.Tudod a többi tudatlan tulságosan trendi-modern T-mobil függö androidos szuperanyukák közé tudnálak sorolni,akinek az a természetes h 13 évesen nem szüz a lányuk.Agybetegek!!!!

2013. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
29%
szegény kislány..ciki lehetett neki :(
2013. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Senior24, mondd csak, teveled MINDEN RENDBEN? Vagy csak ennyire nem érted, mit olvasol? Mi köze a szűzesség elvesztésének meg az első menzesznek egymáshoz? És hol írtam én, hogy pasizásra, bulizásra kényszerítem? Van neked egyáltalán gyereked vagy párod, vagy te is egy megkeseredett ember vagy, aki szerint a lányokat húsz éves korban, az esküvő előtt egy nappal kell felvilágosítani, mint a reformkorban? Nagyon sürgősen keress fel valami szakembert!
2013. márc. 18. 20:30
 34/34 anonim ***** válasza:

Hú, de beteg família! Ilyeneket ünnepelni, főleg az első szexet.

Az első gombafertőzést nem akarjátok megünnepelni? Vagy az első szopást? Mert az valószínűleg megelőzi az első szexet.

2022. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!