Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel lepjük meg a lányom?

Mivel lepjük meg a lányom?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom nemsokára nagylány lesz. Őszintén szólva, nem tudom, milyen ajándékot adjak neki ez alakalomból. Elvégre egy olyan dolog kéne, ami szimbolizálja, hogy ő már "igazi nő" lett. Szóval nem könyvet, elektronikus eszközöket,stb. Meg nem is ruhát, mert mi azt sosem adunk ajándékba. Szeretném, ha örülne neki, és ha majd ránéz, vagy használja, jusson eszébe, mire kapta. Szerintetek mit adjak neki?

2012. nov. 29. 20:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Mármint azért kap ajándékot, mert elkezd menstruálni??


Nem is hallottam még ilyet...

2012. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Egy nyaklánc esetleg? Hozzáillő fülivel?
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Honnan tudod olyan biztosan, hogy nemsokára nagylány lesz?

Soha nem hallottam, hogy ezért kapnak ajándékot a lányok.

De ha mindenképpen akarsz neki adni valamit, akkor egy felvilágosítással kapcsolatos könyvet vagy DVD-t.

2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon kedves dolog :D

valami komolyabb, drágább parfüm (?)

2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Hogy pontosan mikor lesz, azt nem tudom, de azért nagyjából be tudom mérni. Elvégre már olyan korban van, és fejlett is. Felvilágosítás már régen megtörtént.

Nálunk mindig van ajándékozás, akkor is, ha elveszted a szüzességed, stb.

Szerintem ez egy nagy dolog, és szeretném megünnepelni.

Köszönöm az ötleteket. :)

2012. nov. 29. 21:03
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Hű, bocsi, de jó, hogy nem a családotok része vagyok.

A vérzés ünneplése is fura, de hogy pont a szüleimmel beszéljem meg, mikor vesztettem el a szüzességem...

Ez már nagyon durva.

2012. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Mi ilyen összetartó család vagyunk. Természetesen a lányaimcsak velem beszélik meg, nem az apjukkal. De én a barátnőjük is vagyok/leszek, nem csak az anyjuk. Bennem mindig megbízhatnak majd, és mindent elmodnhatnak, persze, csak ha akarják. Én is így nőttem fel, a húgaim ( és az öcsém is ) nagyon szoros kapcsolatban állunk az apámmal és a nevelőanyámmal. Mindannyian ezt is visszük tovább.
2012. nov. 29. 21:08
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

pedig ez tényleg egy nagyon aranyos gesztus

és az a rossz, hogy te nem tudod megbeszélni a szüleiddel


nálunk ilyen ajándékozás nem volt, de ha ezt elmesélem anyukámnak akkor szerintem olyan jó ötletnek fogja találni, hogy visszamenöleg is mindent megünnepel :)


én mindenféle szexuális és nögyogyászati problémát és örömöt megtudok beszélni anyukámmal is és apukámmal is pedig elváltak még mielött lettek volna ilyen dolgaim


:) jajj tök jó, fel is hívom anyukámat :)

2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te így nőttél fel, akkor Te mit kaptál erre az alkalomra? Adhatnál neki olyat, vagy akár ugyanazt.
2012. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nos, én egy medált kaptam, amibe bele volt vésve a dátum ( mármint hogy mikor menstruáltam először ). Nagyon örültem neki, de nem tudtam sokszor hordani, mert mindenki megkérdezte, minek a dátuma. Az meg ugye kínos volt. Ékszerben gondolkodom én is, csak nem tudom, milyen legyen. De adhattok még ötleteket.
2012. nov. 29. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!