Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel lepjük meg a lányom?

Mivel lepjük meg a lányom?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom nemsokára nagylány lesz. Őszintén szólva, nem tudom, milyen ajándékot adjak neki ez alakalomból. Elvégre egy olyan dolog kéne, ami szimbolizálja, hogy ő már "igazi nő" lett. Szóval nem könyvet, elektronikus eszközöket,stb. Meg nem is ruhát, mert mi azt sosem adunk ajándékba. Szeretném, ha örülne neki, és ha majd ránéz, vagy használja, jusson eszébe, mire kapta. Szerintetek mit adjak neki?

2012. nov. 29. 20:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, mit kell ezen ennyire fennakadni. Mi is megünnepeltük, csak egy vacsorával anyuval meg tesómmal. Apukámnak meg ugyanúgy elmeséltem, mint anyumnak. Sajnálom, ahol a nemek ennyire szeparáltak egy családban. Apu büszke volt rá, hogy ennyire megnőttem, és a mai napig emlékszem rá, milyen piros volt az arca, és mennyire ragyogott a szeme, hogy nagylány lett a kislánya! Örök emlék marad nekem, hogy mennyire örült, hogy beavattam az életem ilyen fontos titkába!


Én is a naplót tanácsoltam volna, az már igazán csajos dolog! Egy szép tollal, már díszdobozban is lehet ilyesmit kapni. Esetleg az első oldalra írhatsz neki néhány gondolatot, hogy milyen alkalomból kapta, és hogy örökké emlékezzen rá! :)


Minden jót nektek! :)

2012. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
58%
A 09:38-as vagyok. Én sem értem miért kell ilyen fontos dologból az apákat kirekeszteni sok családban. Ők is nagyon jól tudják mi a menstruáció. Láttátok a Charly-Majom a családban című sorozatnak azt a részét, amiben Sandrának megjött az első menstruációja? Először a bátyjának mondta el, és csak utána tudták meg a szülei. Mindketten!
2012. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én is ajánlom mindenkinek a Hetedik mennyország első részét :) Az apának majdhogynem a legfontosabb az, hogy majd a lánya megkérje, amikor megy boltba, hozzon neki is tampont, mert a nővérénél ezt már látta, hogy milyen lazán kezeli, és vágyott rá, hogy a kisebb is ilyen legyen! Imádnivalóak! :)
2012. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én egy medált ajánlottam volna, ami egy nőies dolgot ábrázol. De a napló jobb, egy pár sort az elejére írj neki, és a dátumot.
2012. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
ez tényleg beteges..ez egy természetes dolog..akkor ha sz*rik egyet akkor is kap valamit? :) az is ugyanilyen természetes dolog.. szerintem szegénynek nagyon kellemetlen lesz..főleg ha az apuka is ott lesz :D. ciki.. nem szívesen lennék a családotokban
2013. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 senior24 ***** válasza:
0%

Nálunk mindig van ajándékozás, akkor is, ha elveszted a szüzességed, stb.


Nos érdekes család vagytok,máshol ha elveszti a szüzességét a gyerek kislányként,mert még KISLÁNY!!!,akkor nem ajándékot kap hanem nevelést vagy valamit megprobálnak tenni h a kislányuk ne menjen tönkre mentálisan teljesen és ne szokjon rá a ribanckodásra.Mert igenis torzithatja a gyerek mentális fejlődését az ha korán felhuzzák egy farokra,ha ilyenekben van része.Habár már ilyen modern troger világot élünk,ahol muszáj 13 évesen kefélni mert ciki leszel és a legjobb h a szülök is segitenek abban h korán veszitsd el.És mit csináltok akkor ha kijelenti h ö 12 évesen nem szüz?Kap egy Iphont? vagy egy okostelefont?Édes Istenem GYEREK még!!!

Én még ilyent nem is hallottam de megmondom öszintén már eljátszottam a gondolattal h vannak és lesznek is anyukák,akik még büszkék is rá h a mentálisan és testileg ki nem fejlödött kisgyermeke(akinek még a homokozoban van a helye)már nem szüz,hanem a suli r'banca!

És tessék kezd beigazolodni.

Brrrrrrr.Huh.Na mind1.

2013. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt ilyenről, kedves utolsó? Nyilván nem most foja ekveszteni a szűzességét, hanem 16-17 évs korában, rendes kapcsolatban. Ne a neten pattogj, hanem olvass szövegértési feladatokat. Jobban jársz, hidd el.
2013. márc. 3. 15:50
 28/34 A kérdező kommentje:
Amúgy végül naplót és karkötőt kapott.
2013. márc. 3. 15:52
 29/34 senior24 ***** válasza:

15-16?

: D :D :D Miért elö van irva h akkor kell elvesztenie?Vagy addigra tervezitek?Sajnállak titeket!

2013. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 senior24 ***** válasza:

Rendes kapcsolat?

15 v 16 évesen?És honnan szedi össze a nagy Ö-t?A hajogyáriról?

Lesznek még vele komolyabb problémák hidd el,hiszen kezdödik majd az a büvös 15-16-ik életkor és több farkat akar majd fogni,mint kilincset.Most jo kislány,de eztmár több ezerszer hallottam,meg h a "mi lányunk nem olyan",utána meg jöttök segitségért kiáltani a gyakorikerdesekre h mit csináljatok vele,mert 3 dolog jár csak a fejében:buli szex pasi.

Rengeteg olyan választ hallottam már akiben az volt irva h nem lesz semmi baj mert jo a kapcsolatom a lányommal,most a kislány a szülöszobában van 14 évesen.Grat!!!!

:D

2013. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!