Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel lepjük meg a lányom?

Mivel lepjük meg a lányom?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom nemsokára nagylány lesz. Őszintén szólva, nem tudom, milyen ajándékot adjak neki ez alakalomból. Elvégre egy olyan dolog kéne, ami szimbolizálja, hogy ő már "igazi nő" lett. Szóval nem könyvet, elektronikus eszközöket,stb. Meg nem is ruhát, mert mi azt sosem adunk ajándékba. Szeretném, ha örülne neki, és ha majd ránéz, vagy használja, jusson eszébe, mire kapta. Szerintetek mit adjak neki?

2012. nov. 29. 20:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Kínos? Az előbb még olyan büszke voltál rá.
2012. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hihetetlen, ilyet még én sem hallottam.:)


Vegyél Neki egy szép bőrkötéses naplót, írd bele a dátumot és onnantól kezdve írhatja a lányod a "nagykorúság" eseményeit. Ha később valaki megkérdezi, hogy miért pont akkor kezdte el a naplót írni, nem kell megmondani konkrétan és nem lesz kínos.

2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Az volt kínos, hogy megkérdezték, minek a dátuma. Nem akartam elmondani a keresztapámnak, a tanítónőnek, stb.

Amúgy örültem neki, nem is inkább az ajándéknak, hanem hogy megünnepelték é sörülnek neki. Persze az ajándék is tetszett. A kettő nem zárja ki egymást.

Amúgy miért kell folyton kötekedni?

2012. nov. 29. 21:31
 14/34 A kérdező kommentje:
Na, a napló nagyon jó ötlet! Kicsit egyedivé varázsolom és remek lesz. Bár sosem írt eddig naplót, nem tudom, fog-e, de használhatná fényképalumnak vagy emlékkönyvnek is.
2012. nov. 29. 21:34
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Karkötő, nyaklánc, esetleg gyűrű az jó ötlet, vagy medál, amibe nincsen belevésve semmi ilyesmi, csak önmagában. Viszont szerintem ha teheted, aranyból vegyél, az mindig kitart, és magán hordhatja bármikor, emlékeztetőül..D
2012. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%
Adj neki egy véres tampont.
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Látom, nem kerülnek el a "kulturált emberek" ...
2012. nov. 29. 21:47
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki kis család lehettek! :D

Nem szeretnél az anyukám lenni?:))

Amúgy egy gyűrűt is lehet,és nem dátumot bele vésetni,hanem pl,12 év. ( ugye ha 12 évesen jött/jön meg neki).és ha megkérdik mi az a dátum akkor azt mondja hogy 12 éves és azért van benne 12:) vagy a medál is jó,és abba is bele írni hogy 12:)

2012. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kicsit bizarr, de lehet, hogy csak mert nem vagyok ilyen közeli viszonyban anyukámmal.

Szerintem a napló a legjobb ötlet ezek közül.

14L

2012. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nagyon szép és jó dolog ajándékot adni a kislánynak abból az alkalomból, hogy nagylány lesz, mert így segít elfogadni, hogy a menstruáció a nőiesség természetes része! :) Egyébként olvastam, hogy ilyen alkalomkor az apáknak is meg lehet ajándékozni a lányukat. :)
2012. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!