Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez komolyan ilyen nagy...

Most ez komolyan ilyen nagy probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsináltattam a 3-dik lyukat a bal fülembe a barátnőimmel.

Anyumnak persze nem szóltam erről, hisz egyébként is nemet mondott volna. Már a másodikon is ki volt akadva és napokig azt kellett hallgatnom , hogy milyen undorító lettem így. De most hihetetlen felfújta a dolgot. Idézem: ,, Te hülye gyerek! Már megint mit csináltál? De tudod mit ennyi erővel hozz egy kalapácsot és körbeszögezzük füledet!". Természetesen még ő sértődött meg, de persze előtte még meg volt a véleménye a barátnőimről és rólam is, arról nem is beszélve, hogy a családot is ellenem fordította és alig szól hozzám. Egyszerűen nem értem. Nem tetkót csináltattam, nem az orromba vagy a nyelvembe rakattam piercinget. Ha nem csak több lyuk van a fülemen. Ami mellesleg NEKEM nagyon tetszik.

Nem tudom miért ilyen beszűkült, régi módi fel fogása van neki. De higgyétek el másban is ilyen.

Mégis mit csináljak vele? 17 éves vagyok mégis néha olyan érzésem van, mint ha nála megállt volna az idő és még mindig egy 10 éves kislánynak próbálna szabályokat felállítani.


2012. jún. 2. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb fülembe van 5 lyuk :) Olyan 15 éves lehettem, mikor csináltattam a 2. és 3. lyukat. Persze egyszerre mert az otthoni megoldásokban nem bíztam, így meg a két pár ugye egybe van. A 4. és 5. lyuk az nekem is spontán jött, kb. egy évre rá. Pont anyukámmal mászkáltunk a városban mikor mondtam neki. Az egyetlen kikötése az volt, hogy ő nem fizeti, így zsebpénzből kifizettem (egyébként meg nem volt túl drága, 2000Ft). Nagyon nem mondott rá semmit, pedig ő se egy túl engedékeny anyuka. Apumnak nem is mondtam, egyszer meglátta de nem szólt rá semmit. Nem igazán értem a te anyukád reakcióját, szerintem nincs a dologban semmi rossz. Én is ha meguntam volna akkor kiveszem és beforr a helye, igaz sosem untam meg, pedig már 20 éves vagyok.
2012. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha. A bal fülembe csináltunk egy második lyukat kb 15 hónapja. Anya szúrta ki. Steril tűt vett, és megcsinálta, mert megkértem, ő pedig régen szúrt füleket. Az óta a bal fülemben (most elmegyek, megszámolom) 8 lyuk van. Én csináltam az utolsó hatot. Itthon, magamnak. Kb kettő után már jegeléssel sem foglalkoztam. Mindig észrevette anya amikor úgy 2-vel, 3-al gyarapodott a fülbevalók száma (egyszerre amúgy csak egyet szúrtam, egyszer véletlen lett kettő). Az utolsónál (meg előtte) mondta, hogy most már lassan elég lesz. Régen ő is magának szúrt, mondjuk csak 2 vagy 3 lyuk volt a füleiben. De nem haragszik. És csak 14 éves vagyok. Lehet, hogy felelőtlennek tartanak néhányan, vagy anyát, de ha tiltotta volna, még csak azért is csináltam volna. Szerintem mond el anyukádnak, hogy a te tested, és ez visszafordítható. Ha nem érti, akkor kitartás, már nem sok.
2012. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nos ha úgy vélekedsz,hogy még 1 év a nagykorúságig akkor előfordulhat,hogy magadat kell eltartanod. Igaz annyi luk lehet a füledbe amennyit akarsz. Tudod nem jó oda sza.ni ahol eszel.
2022. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!