Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez komolyan ilyen nagy...

Most ez komolyan ilyen nagy probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsináltattam a 3-dik lyukat a bal fülembe a barátnőimmel.

Anyumnak persze nem szóltam erről, hisz egyébként is nemet mondott volna. Már a másodikon is ki volt akadva és napokig azt kellett hallgatnom , hogy milyen undorító lettem így. De most hihetetlen felfújta a dolgot. Idézem: ,, Te hülye gyerek! Már megint mit csináltál? De tudod mit ennyi erővel hozz egy kalapácsot és körbeszögezzük füledet!". Természetesen még ő sértődött meg, de persze előtte még meg volt a véleménye a barátnőimről és rólam is, arról nem is beszélve, hogy a családot is ellenem fordította és alig szól hozzám. Egyszerűen nem értem. Nem tetkót csináltattam, nem az orromba vagy a nyelvembe rakattam piercinget. Ha nem csak több lyuk van a fülemen. Ami mellesleg NEKEM nagyon tetszik.

Nem tudom miért ilyen beszűkült, régi módi fel fogása van neki. De higgyétek el másban is ilyen.

Mégis mit csináljak vele? 17 éves vagyok mégis néha olyan érzésem van, mint ha nála megállt volna az idő és még mindig egy 10 éves kislánynak próbálna szabályokat felállítani.


2012. jún. 2. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Viseld el. Mást nem nagyon tudsz tenni, balhézni nem éri meg.

Hallgasd végig amit mond, majd megbékül, jó esetben csak egy-másfél évig kell otthon élned ha ennyire nem tudod elviselni.

2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, nálunk apu volt ilyen... Megmondtam neki, ha valaki nevetséges lesz esetleg, az én leszek, nem te! Neked meg miért fáj? Felhoztam neki azt is, hogy ő hogy nézett ki fiatalon. Tudod, trapéz gatya, hosszú haj... Kérdezd csak meg mamádat, hogy anyud milyen volt fiatalon! Apu is puffogott egy darabig, aztán lecsitult. :)
2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

"Te hülye gyerek! Már megint mit csináltál?"


Hm, nem viszi túlzásba ő se a jó példával való előljárást. -.-"

2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen barátnőm, szóval nálam már nem veri ki a biztosítékot :D

A kérdés: ezt ki fizette?

A másik, amit szülőként nézek: legalább szólhattál volna, nem kérdezni, csak szólni előre...

Másrészt, szerintem ha ez tetszik, csináld nyugodtan, a te tested.

Kívánom, hogy téged kerüljön el a fémallergia. Engem nem került el, a sok jó fémékszeremet azóta messziről nézhetem csak.

2012. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


1#.

Hát igen,legtöbbször ez szokott menni. Nem vitázok vele mert csak rosszabb lenne a helyzet, de néha nagyon beolvasnék neki.Igen, viszont örülők, hogy már csak 1 év aztán fel is út, le is út.


2# Ohh, róla ne is beszéljük! Ő sem volt egy minta gyerek...sőt! De hát ha felhozom neki ,akkor ő meg rá vágja, -De akkor még más volt a világ! Baromira ugyan olyan volt mint ez, de mindegy. Majd lesz valahogy.


Köszönöm még egyszer!

2012. jún. 2. 12:32
 6/13 A kérdező kommentje:

4#.

Gondolkoztam rajta, hogy szóljak e neki, de egyáltalán nem volt eltervezve, hogy még egyet csináltattok magamnak, csak úgy spontán jött. Egyébként meg az egyik barátnőm lakásán csináltuk.Jó most ez kissé morbidnak tűnhet de mindent fertőtlenítettünk , lejegeltük a fülem, úgy hogy nem volt egyáltalán vészes, neki egy fillérébe sem került. Jó bírom az aranyat, ezüstöt, bizsut eddig, *lekoppogom* semmi bajom nem volt.

Nekem tényleg nagyon tetszik, de sehova máshova nem raknék a fülemen kívül.

Köszönöm.

2012. jún. 2. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
hát még nem vagy 18 szoval azért van beleszólása amugy szerintem ha megkérdezted volna,lehet,hogy megengedi,de ez nekik most már olyan,hogy nem is bízhatnak meg benned,mert nem kérdezted meg.
2012. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volna nagy probléma :) Csak NE otthon csinálnátok :D 17 éves vagy, nem 12-3 meg amúgy is, ha megunod vagy valami akkor beforr. Én nem csináltam volna belőle ekkora ügyet.
2012. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Az akarata és tudta nélkül változtattál a testeden. Tudtad jól, hogy nem fog tetszeni neki. Utána hazamész és jééé, nem tetszik neki. És utána meg meglepődsz. Miért?
2012. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! :) 14/L vagyok. Szerintem ez nem normális hogy anyukád így viselkedik veled. Nekem csak 2 lyuk van a jobb fülembe,én sem mondtam neki,mert nem volt betervezve én is a barátnőimmel csináltam. Anyukámnak tetszett, nem szólt semmit érte,annyi volt a megjegyzése hogyha már ott van kettő,akkor legyen a másikba is. Barátnőm átszúrta az orrom, azért nagyon kiakadt,aztmondta hogy nem állj jól,vegyem ki.Jobban megnéztem,és tényleg nem állj jól.Kivettem, meg se látszott a helye.
2012. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!