Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Gyakori kérdések probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Gyakori kérdések probléma. A barátom komolyan gondolja vagy nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__70..


A barátomnál ezt a kérdést találtam.. és kérdőre vontam, hogy miért kérdez ilyet, és azt mondta hogy azért, mert unatkozik. Most higgyek neki vagy nem? Igaz találtam nála más barom kérdéseket is, amiről tudom, hogy tuti nem igazak..


2010. ápr. 12. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem hiszel neki,akkor hagyd ott.

Egyáltalán minek kell turkálni más dolgaiban?

2010. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jujjj, de idióta barátod van

szakíts vele

tuti h nem szeret

2010. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint Pasi akinek voltak hasonló dolgai válaszolok erre:

SZERET! csak egyszerüen van aki nem "bírja" a hűséget.ami nem jelenti hogy nem szeret,csak hogy kipróbálna ÚJ dogokat,ÉLNI akarja az életet!

2010. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem turkáltam, csak épp nálunk volt, és bejelentkezett, mert megnéztünk valamit, és épp megláttam....
2010. ápr. 12. 19:12
 5/8 anonim válasza:

ha ennyire unatkozik szedjen hangyát!!!

szakíts vele!!

2010. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor ti szakítanátok? már majdnem 1,5 éve együtt vagyunk.
2010. ápr. 12. 19:14
 7/8 A kérdező kommentje:
de viszont szeretem.. meg elvileg ő is engem..
2010. ápr. 12. 19:16
 8/8 anonim válasza:
a szerelem az már elmúlt... de szexre jó vagy. idő kérdése mikor csal meg. másfél év ide vagy oda, keress inkább valakit, aki tényleg szeret!
2010. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!