Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Tegnap lefeküdtem a barátommal, és ez volt az első.

Elmondtam anyámnak hogy valószínűleg ez lesz, és azt mondta neki mindegy...

És tegnap este mikor már a fiú nem volt itt, anyu megkérdezte hogy megtörtént-e és erre én mondtam hogy igen. Most viszont nem szól hozzám senki a családból, mert anyám azt mondta nekik hogy egy ribanc vagyok és mit gondolok én magamról 16 éves létemre.

Nem értem, hogy ezen most mit kell ennyire felháborodni. Vagy az én felfogásommal van a probléma? :O Valaki segítsen mert én ezt már nagyon nem értem :/ És ráadásul el akarnak tiltani a barátomtól :@ Most mit csináljak? :(


2010. aug. 19. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minek mondtad el neki ha tudod hogy ilyen düddő az anyád?
2010. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az anyád egy konzervatív frigid kur*a. Ennyi a baj.
2010. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért mondtam el neki, mert azt mondta hogy nincs vele baja csak szedjek gyógyszert, nehogy terhes legyek.

Erre most meg én vagyok a rohadt ribanc :/

2010. aug. 19. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztosan ma rossz napja volt.Majd megnyugszik.
2010. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd megnyugszik. Ismertem olyan lányt, akivel 22 évesen csinálta ezt az anyja.
2010. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

17:48

Nem hinném, hogy ez lenne a baja. De egyszerűen nem hiszem el, hogy mindenkit ellenem fordított :@

2010. aug. 19. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyék a szülők.

Én fiú vagyok és 20 évesen lefeküdtem egy csajjal, elmondtam anyunak, hogy mégis csak tudjon róla és le lettem cseszve, hogy ilyen fiatalon még nem kéne szexelnem meg ilyenek.

2010. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha hiszed, ha nem

anyád féltékeny a fiatalságodra és amik téged érnek, a tiniszerelem meg ilyenek

és azért nem áll ki senki melletted, mert anyád őket is uralja

úgy látszik ő a főnök a házban

igaza van 17:42-esnek bármilyen csúnyán hangzik

2010. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

nem, nincs semmi baj a felfogásoddal, anyádnak viszont...

a helyedben nem foglalkoznék vele, ha nem szól hozzád, akkor te se hozzá, egyszer majd észhez tér

2010. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát én sztem bepánikolt h a kicsi lánya már "nagylány" lett.. igaz h előtte azt mondta h mindegy vszinü akkor nem gondolta komolyan.. igazából tanulság az h ha nem olyan az anyukád mint nagyon ritka esetben h mindent megbeszélnél vele meg támogatna minden témában (pasiban főleg!) akkor nem kell tudnia ilyen dolgokról..egyszerüen mond azt neki amit hallani szeretne és kész.. bár ezzel a dologgal h megmondtad neki nem tudsz már nagyon micsinálni.. max ha azt mondanád h csak szivattad v vmi.. bár ez már necces.:S sajnálom.. remélem azért segítettem

18L

2010. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!