Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Tegnap lefeküdtem a barátommal, és ez volt az első.

Elmondtam anyámnak hogy valószínűleg ez lesz, és azt mondta neki mindegy...

És tegnap este mikor már a fiú nem volt itt, anyu megkérdezte hogy megtörtént-e és erre én mondtam hogy igen. Most viszont nem szól hozzám senki a családból, mert anyám azt mondta nekik hogy egy ribanc vagyok és mit gondolok én magamról 16 éves létemre.

Nem értem, hogy ezen most mit kell ennyire felháborodni. Vagy az én felfogásommal van a probléma? :O Valaki segítsen mert én ezt már nagyon nem értem :/ És ráadásul el akarnak tiltani a barátomtól :@ Most mit csináljak? :(


2010. aug. 19. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges volt ezt neki bejelenteni.Ez nem az ő dolga,csak rád és a barátodra tartozik.

Éreztesd vele,hogy te semmiben sem vagy hibás,teljesen jó az,amit tettél és addig te se szólj hozzá,amíg ő nem szól hozzád!

2010. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ezek után semmit nem mondanék el neki.
2010. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 rozika10 ***** válasza:
a szülök már csak ilyenek én is 16 voltam de én nem mondtam el az anyukámnak mondjuk jobb is!mondjuk azért nem kéne riba...oznia milyen buta dolog ez meg a családod is elég gyerekesen fogja fel ezt a dolgot beszélj velük!
2010. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!