Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! Vagy én vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Vagy én vagyok még mindig tutyi, vagy komolyan elszúrtam valamit, esetleg más probléma. De! Mit tennétek a helyemben? - bőv. Lennt.

Figyelt kérdés

Lassan 5. hónapja, hogy megismertem egy lányt a suliból. Az a helyzet, hogy suliban nem igazán beszélgettünk, eleinte csak Facebook-on, aztán MSN-en is elég sokat - kimondottan sokat. S ez azóta nem is nagyon változott, nagyon jól megvagyunk szerintem. :) Itt jön a bibi... Közben nagyon megkedveltem a lányt, - talán túlzottan is - még ha élőben csak köszönőviszonyban is voltunk eddig - mondjuk ez az interneten keresztül dolog tudom nem az igazi... Nos, többször próbáltam már elhívni valahová, akár csak sétálni, meg is beszéltük az időpontot, de előző nap mindig "lemondta" (valami közbejött). Tehát már ott tartok, hogy már meg se merem többet kérdezni ilyesmiről... Most vagy ő nem akar semmit se (esetleg más tetszik neki), vagy én szúrtam el ott, hogy tartottam a "baráti zónát" (nem mertem lépni), vagy csak képzelődök. Tanácstalan vagyok...


Nem, nem volt még párkapcsolatban részem. :) - 18F, ő 17L.


2011. márc. 22. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát a ez attól függ hogy miről beszélgettetek olyan sokat

remélem nem általános dolgokról, hanem megmondtad, hogy bejövős neked és bókoltál meg minden, nem pedig csak bájcsevej volt.

Ha csak kerülgetted a forró kását akkor a lányra ihatsz hideg vizet..ha tudja, hogy tetszik neked( tudod..tetszel nekem..így ebben a formában meg is mondtad)és ennek ellenére jön közbe valami akkor több variáció van:

1: neki mégsem tetszel, de más sem tetszik neki

2: neki nem tetszel és más tetszik neki

3: tetszel neki, de gátlásos

4: tetszel neki és teszttel mennyire vagy kitartó


De le merném fogadni, hogy nem mondtad meg neki, hogy tetszel Zsuzsi...szerintem találkoznunk kellene nem gondolod?

Hanem itt beszélgettél vele össze-vissza hetet-havat aztán a süllyesztőbe kerültél.

2011. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, így kimondottan még nem mondtam neki. Úgy 2 hónapja odáig jutottunk, hogy kedveljük egymást. Ő is engem, én is őt. De ez mikor volt már.. na meg.. "Kedvel" - ez bármi lehet. Tehát, ez most amolyan igen is, meg nem is dolog, azaz "kerülgettem is a forró kását", meg nem is. De inkább a kerülgetés, úgy érzem... :\


Ha teljesen süllyesztőbe nem is kerültem, mint "barát" kategóriában még ott vagyok (ha nem lennék, szerintem nem írna rám soha)... Nem tudom mit lehetne tenni. Mondjuk nem sütinek lenni... De most nem mondhatom meg neki kerek-perec, hogy mit érzek, nem akarom elrontani a fennálló kapcsolatot. Félek, hogy elutasít, aztán meg nem beszélünk többet, vagy ha mégis, másképp viszonyul majd hozzám, tartózkodó lesz... És az is meglehet, hogy alaptalan ez az egész aggodalmam. De mégis.. :S

2011. márc. 22. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legközelebb kérdezd meg tőle mikor ér rá, és ha ő mondja meg az időpontot, és mégis lemondja, akkor kérdezd meg, hogy nem akar tőled semmit, vagy tényleg ilyen szerencsétlenül jön ki, hogy mindig akkor jön neki közbe valami.

21 L

A gyik-on feltett kérdések nagy részére jellemző, hogy sokkal egyszerűbb lenne megkérdezni az adott embert, mint egy rakás idegentől megkérdezni, akik csak találgatni tudnak.

2011. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nők csak a kőgazdag rajoskodó kigyúrt mercis cigókat szeretik. Sajnos :'(
2011. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam már ilyen helyzetben ( ugyanez a szitu, egy sráccal ugyanígy főleg neten barátkoztunk, de aztán ő már mást is akart), mindenféle komoly dologról, érzelmekről mindenről beszélgettünk, nagyon bírtam ,de mindig is tudtam, hogy mit akar, még ha nem is mondta ki. Aztán idővel persze el is mondta, hogy így érez. Ő is találkozni akart mindig, sétálgatás.. stb. Volt is hogy leültünk egy parkba beszélgetni, (bár előtte párszor lemondtam, mivel nem akartam hülyíteni), ahol látszott hogy mennyire be akar vágódni, mint pasi.. hát nem járt sikerrel, szerintem nagyon természetellenesen viselkedett. Ez engem eléggé taszított, meg már egyébként se tetszett. (viszont miután rz a dolog lecsengett, eljutottunk arra a szintre, hogy barátok lettünk, de ez már más dolog, és sok időbe telt)


Ebből a lényeg:

szerintem, ha egy lánynak tetszel és beszélgettek ( még ha csak neten is! ), azt érezned kell egy egy finom célzásból, vagy bármiből hogy lenne esélyed. Érezted már ezt?

Biztosan ő is sejti, hogy tetszik neked, (vagy ha nem, hát akkor azért tudasd vele! ).

Viszont szerintem ha érdekelnéd, mint pasi, akkor igent mondana a találkozásra! Ez teljesen biztos.

Úgyhogy azt javaslom próbáld kicsit meghódítani, célozgatni.. stb... hátha! csak vigyázz, hogy ne játsszd meg magad, ne akarj ilyen húdejófejnek tűnni minden áron... csak légy önmagad és kész!

Azért én szurkolok, bár egyelőre szerintem nincs nyert ügyed! de hajrá!

2011. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12:58 : igen, és úgy hívják őket, hogy cigánylányok...
2011. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,de még mennyire:
2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerjük a lányt, illetve hogy milyen viszonyban vagytok. Például megmondhattad volna neki, hogy nem túl korrekt dolog mindig lemondani a találkát, bár lehet, hogy csak félénk...Te nyilván jobban ismered. Megpróbálhatod, hogy egy ideig nem keresed, hátha a hiányod kicsit felpaprikázza. :) 5 hónap egyébként nagyon sok, valamit változtass, mert így nem jutsz előre.
2011. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is már megesett,hogy egyhuzomban 4 találkát lemondtam,úgyhogy tetszett a srác. Mindig közbejött valami. Ne add fel,van még remény.:)
2011. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!