Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon elszurtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elszurtam? Máskor mit tegyek? Komoly válaszokat!

Figyelt kérdés
Első randin egy lánnyal sétálgattunk majd leültünk egy padra és beszélgettünk, a lány sokat beszélt hagytam had beszéljen, volt mikor abba hagyta és csönd volt és azt mondta mondjak valamit magamról nekem meg nem jutott eszembe semmi, ilyenkor kérdezzek hogy ne legyen csönd vagy kezdjek el magamról mesélni?
2011. aug. 29. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amit a lány beszélt az alapján beszélj magadról!Miért mit csináltál?
2011. aug. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krvua ***** válasza:
23%
elszúrtad... örülj hogy nem vágott egyből pofon...
2011. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én is az alapján próbáltam beszélni hogy amit ő mondott én is mesélek egy hasonló dolgot, de volt mikor bele merültem abba amit mesélt hogy ki mit hogyan? és magamról nem jutott eszembe semmi, igaz hogy fáradt voltam :( és ezért
2011. aug. 29. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ő full rendes kedves édes csaj, ilyenért nem vágna pofon
2011. aug. 29. 21:50
 5/6 be you ***** válasza:
100%
Ha ő full kedves, rendes csaj, akkor ha elhívod valahova, el fog menni veled (ekkor lehetőleg ne legyél fáradt =).
2011. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat
2011. aug. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!