Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead probléma, avagy...

Left 4 Dead probléma, avagy ezt már elszúrtam végleg?

Figyelt kérdés

Telepítésnél kért a játék egy kódot ami a kézikönyv hátoldalán volt.Beírtam,elfogadta, de valami gond volt utána,talán ahova telepíteni akartam nem volt elég hely, így kiléptem az egészből. Mikor csináltam helyet, és újra elkezdtem a telepítőt a játék kiírta hogy a kód már fel lett használva egyszer... Megmutattam egy ismerősömnek, azt mondta a Steam accountomon (amit a kód beírása előtt kellett csinálni) ott van a játék és így meg tudom oldani a gondot, de mivel már több mint 1 hónapja történt nem emlékeztem mit adtam meg jelszónak az accomhoz... Jelszó emlékeztető meg nem küldi ki a megadott e-mailre, már vagy 5ször próbáltam sikerültelenül.


Innentől kezdve erről a játékról nyugodtan lemondhatok? Tudom hogy eszméletlen állatság volt, de legalább legközelebb jobban odafigyelek az fix.

A játék eredeti mellesleg.


Köszi előre is a válaszokat


2011. máj. 13. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
valószinűleg, bár megprübálhatsz komunikálni a steam customer supporttal. ha betudod bizonyítani hogy te vagy az acc jogos tulajdonosa, és eredeti a játék, akkor szerintem küldenének mailt. én így szereztem új serialt battlefield bad company 2 höz, mert elötte elbaszarintottam
2011. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldd el a Steam Support címére a Steam felhasználónevedet és a Left 4 Dead aktiváló kulcsát.
2011. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz!Ha lesz egy kis szabadidőm majd írok nekik. :)
2011. máj. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!