Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszúrtam. Ilyesmivel helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Ilyesmivel helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Évnyitón volt egy új srác. Nagyon bejön nekem. 1 évvel feljebb jár. Na és ő megkérdezte tőlem, hogy hol van az osztályuk és nem tudtam rá válaszolni, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy válaszoltam és nem is figyeltem, hogy ezt pont Ő kérdezte meg, csak később kapcsoltam. Pedig milyen beszélgetést lehetett volna kihozni belőle, meg, hogy segítek neki megkeresni meg ilyenek. Na és azt találtam ki, hogy ha látom meg kérdezem, na meg van az osztály? Vagy ez nagyon béna? És akkor elkezdek beszélgetni vele, hogy merről jött és hogy van, ilyesmi...



Szerintetek? Hülyének nézne, ha odamennék? Csak akkor tervezem, hogy megszólítom, ha egyedül van.


2011. szept. 4. 00:28
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod, akkor vágj bele. Amúgy kár a gőzért!
2011. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég béna, ha igy megkérdezed : D ... mert egyértelmú h megvan.. : D ha 5 perccel késöbb kérdezed meg akk nem gáz, hát de igy : D... közelitsd meg máshogy
2011. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen csak félek, ha nem tenném, akkor megbánnám... Elegem van, hogy mindig hagyom elúszni a dolgokat. Szerintem egy próbát megérne, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire néz hülyének... :/
2011. szept. 4. 00:31
 4/16 A kérdező kommentje:
hát igen... és még is hogy? egyébként már tudom, hogy vándorosztályuk van..
2011. szept. 4. 00:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
csapj a PALACSINÁTBA !
2011. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ha te nem érzed magad hülyének miatta, akkor ő sem fog annak nézni.


Kérdezd meg, hogy hogy érzi magát az új suliban, vagy akármit. Mondd, hogy az évnyitón eléggé el volt veszve és hogy reméled, már minden rendben van, stb. Valamit csak kitalálsz, ha fel akarod hívni magadra a figyelmét :)

2011. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
egyébként köv. szünetben megpróbáltam megkeresni csak nem találtam, mert még termük sincs, és 12 osztos. sulink elég nagy..
2011. szept. 4. 00:32
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi, valamit megpróbálok kihozni abból amit mondasz. :)
2011. szept. 4. 00:33
 9/16 anonim ***** válasza:
menj el mellette és ejtsd el pl a tolladat vagy ilyesmi.. azért ne pont az orra előtt, meg ne látszódjon direktnek. ha felveszi, akkor már lehet kezdeni valamit. pl.: "de aranyos vagy, nagyon kedves Tőled"megfelelő hangsúllyal :P ha nem teljesen fatökű, akkor veszi az adást :)
2011. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg úgy kérdezd, hogy "Hamar megkerült aztán az osztályod? :) Sokat kellett keresd?", vagy valami hasonló. Mert az már egyértelmű és 100%, hogy megvan. :P Amúgy ha odamész beszélgetni, biztos nem fog elkergetni, szóval csak bátran. Ha megtetszel neki, akkor a későbbiekben szerintem ő is keresni fog majd. ;)

Szurkolok neked! :D Hány évesek vagytok amúgy?


17/F

2011. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!