Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elszúrtam? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A srác felvette velem a kapcsolatot msn-en. Első beszélgetésünkkor írta, hogy találkozhatnánk. Írtam neki, hogy jó lenne. Csak elterelődött a téma, mert nem értem rá. De közben elkezdődött a suli. Én szeretnék vele találkozni, de nem merem újra felhozni a témát.

Van még egy pár dolog, amit nem értek vele kapcsolatban, de ezt nem szeretném ide leírni. Ha valaki tudna, szeretne segíteni, akkor priviben leírom neki, és előre is megköszönöm a segítségét.


2010. nov. 8. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit szúrtál el? Amúgy szerintem simán felhozhatod a témát.
2010. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem merem. Félek, hogy rámenősnek tartana. Meg ez már majdnem 3 hónapja volt, hogy felajánlotta. És szerintem hülyén jönne ki, ha előhoznám megint. Főleg az utolsó beszélgetésünk után, ami kb. 1 hónapja volt. Mert azóta nem volt fönt.:( Már tényleg teljesen hülye lettem.:$
2010. nov. 8. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs fönt msn-en, akkor így se, úgy se tudsz vele beszélni. Amúgy meg nem lennél rámenős, hiszen ő hozta föl a témát először. Velem is volt olyan, hogy elhívtam egy lányt msn-en, aztán nálunk is elfelejtődött a dolog egy ideig. Utána viszont ő kérdezett rá, hogy még mindig lenne-e kedvem találkozni.

Az más kérdés, hogy sosem találkoztunk, mert letiltott :D De nem vettem nyomulásnak.

2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez most megnyugtatott. Köszönöm. Tényleg hasznos volt. Hány éves vagy amúgy?
2010. nov. 8. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
20, nemsokára 21.
2010. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehetne egy kérdésem, amit nem itt tennék fel?:$ Hanem email-ben.
2010. nov. 8. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elküldtem.:$
2010. nov. 8. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.
2010. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm. És bocsánat, hogy ilyenekkel zavarlak.
2010. nov. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!