Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/F Nagyon Elszúrtam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/F Nagyon Elszúrtam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány már egy jóideje (lassan 1 hónapja),a féjszen elkezdett bökdösni,mindég minden státusomat lájkolta és minden fényképemet,és az iskolában is elkezdett figyelni és igyekezett mindég a közelemben maradni...De mindezek ellenére semmit sem tettem csak néztem tétlenül,s nemmertem hozzászólni sem, ez igy ment kb.3 héten át...Ezt idővel megunta és 1nap kihivott csettre és aztmondta egy bunkó vagyok...ezt nem értettem tudtam,hogy hogy is érti de utána felfogtam, hogy ezt hogyan értette...
2011. jún. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Légyszi soha többé ne írd le azt hogy féjsz meg csett...

Am meg tuti tetszel neki, szóval csak azért, mert mondjuk határozatlan voltál( 14 évesen miért ne lehetne valaki az, még 24 évesen se ház sztem...), még tetszel neki, szóval ha neked is bejön akkor hívd el randira.

2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsika :) gond van a helyesirásommal...:D
2011. jún. 23. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
hív csetre kérj bocsit és hívdel fagyizni
2011. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaja hivd el randizni

vagy ha nem mered elöször csak kezd el viszonozni a dolgokat pl h ha néz akk szemezel vele meg mosojogsz meg megkérdezed hogy van meg ienek

és ne foglalkozz a helyesirással annyira ki tudok akadni az ienektől akik folyton fennakadnak a helyesirási hibákon

most komolyan xD ki nem szarja le

2011. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat, majd megpróbálom.:)
2011. jún. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!