Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszúrtam. Ilyesmivel helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Ilyesmivel helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Évnyitón volt egy új srác. Nagyon bejön nekem. 1 évvel feljebb jár. Na és ő megkérdezte tőlem, hogy hol van az osztályuk és nem tudtam rá válaszolni, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy válaszoltam és nem is figyeltem, hogy ezt pont Ő kérdezte meg, csak később kapcsoltam. Pedig milyen beszélgetést lehetett volna kihozni belőle, meg, hogy segítek neki megkeresni meg ilyenek. Na és azt találtam ki, hogy ha látom meg kérdezem, na meg van az osztály? Vagy ez nagyon béna? És akkor elkezdek beszélgetni vele, hogy merről jött és hogy van, ilyesmi...



Szerintetek? Hülyének nézne, ha odamennék? Csak akkor tervezem, hogy megszólítom, ha egyedül van.


2011. szept. 4. 00:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi, majd először kinyomozom merre sétál vagy ilyesmi azt terveztem szünetekben a büfé előtt ülök majd, hogy hátha arra jár és akkor bemegyek vásárolni és leszólítom..
2011. szept. 4. 00:38
 12/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ő hány éves, am 8.os vagyok ő meg 9. remélem nem kerget el ... majd rövidre fogom ha dolga is van, ne ő rázzon le.
2011. szept. 4. 00:39
 13/16 A kérdező kommentje:
egyébként valószínűleg hétfőn megkeresem és "17/F" ötletét fogom alkalmazni. köszi a válaszokat!
2011. szept. 4. 00:58
 14/16 A kérdező kommentje:
most eszembe jutott, hogy mi van ha van barátnője? beleélem magam azt koppanok... mindegy próbát megéri... :/
2011. szept. 4. 01:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy van-e barátnője, vagy sem. :) Először próbálj vele összebarátkozni, aztán a többi alakul. És ha látod rajta, hogy nem siet és szívesen társalog, akkor ne fogd rövidre! ;)

Miután pedig felteszed neki a kérdést, hogy nehezen kapta-e meg az osztályt [vagy valami hasonlót, amivel meg tudod szólítani :))] és válaszol, utána érdeklődhetsz, hogy hogy van, milyen volt addig a napja, ha új a suliban, akkor mennyire tetszik neki az a suli, stb. Beszédtéma az biztos akad, és ha nyitott rá, akkor neked sem lesz nehéz dolgod. :) Csak az első lépés nehéz mindig... megszólítani egy számunkra idegen embert. :S


17/F

2011. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát így most nekem könnyű, mivel tudom, hogy mivel szólíthatom meg, mert már váltottam vele 3 szót.. :) köszi, akkor majd ha ma látom akkor beszélek vele ;) meg ha persze egyedül van ^^"
2011. szept. 5. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!