Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jól tettem hogy nem szóltam érte?

Jól tettem hogy nem szóltam érte?

Figyelt kérdés

Van egy 13,5 éves lányom, és tegnap olyan fiú társasággal volt ahol 18-19 évesek voltak. Tesconál voltak a játszótéren, és mentem vásárolni, és megláttam őket.(ideges voltam , de nem akartam leégetni őt előttük.mivel nekem nagyon sok emlékem van kis koromról amikor anya ezt csinálta velem) Odamentem és mondtam neki hogy :

-cica, kicsit haza kéne jönnöd.beültünk a kocsiba,és nem szóltam neki semmit, itthon pedig nem mertem vele beszélni.mi mindent megbeszélünk, azt is tudom hogy nem szűz már, hiszen NEM MEREK tiltani neki, mert félek attól hogy elhord mindennek. ( Ahogyan én is anyukámat. Én kényszerből jártam egyetemre is, mert anya rám erőltette)

Egyedül nevelem őt, nincs is rokonunk ebben a megyében.


2009. jún. 27. 12:27
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Kedves Válaszadók!

A nagy többségetekkel egyetértek.

A gond a "mostban" van, abban, hogy elhibázta, gyenge volt. Egyedül van és saját erejéhez mérten túl nagy a feladat neki (remélem tévedek) komoly segítségre volna talán szüksége. talán privátban el tudna fogadni valami állandóbb, személyesebb segítséget. Őszintén szólva magam sem tudom mit tudnék tenni az ő helyében már. Ennél talán bővebb ismeretségre volna szükség. Szóval hozzátok hasonlóan aggódom. Őszintén segítsetek neki!!

2009. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
a lanyodat mihamarabb fogd vissza. 13,5 es nem szüüz? b@szki, öreg, figyelj mar oda. vigyazz ra a legdragabb kincse az embernek a lanya!
2010. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

nemtudom,h erre most mit mondhatnék..

13,5 éves vagyok énis..4 testvérem van,anyu mindig is normális volt velünk,engedett nekünk,de nem mindent.Az,hogymár 13,5 évesen nem szüz,hát gratulálok neki!Szerintem elég nagy baj az hogy nemszóltál..az oké,hogy nem elöttük égetted le(mert azténis utálom) de otthon tölem akkora leba*zást kapott volna .. és honnan tudod hogy nem szüz?! (<-bocs ha már elhangzott a kérdés,csaknemolvastam el az összes választ)

2010. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
AZTACURVA!!!!!13 ÉVES ÉS NEM SZŰZ???????NOOORMÁLIS????
2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!