Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok furcsa? :/

Miért vagyok furcsa? :/

Figyelt kérdés

Mindenki szerint furcsa vagyok meg különc. Leginkább, ahogy észrevettem meg ahogy mondták ezek miatt tartanak furcsának:

- szeretem a komoly zenét (Mozart, Vivaldi, Beethoven)

- folyton komolyabb témákról próbálok beszélni (pl. arról, hogy a genetika mennyire befolyásolja az embert..., nemi indentitás zavarral küszködő emberekről. stb.)

- sokat olvasok, de hidegen hagynak a mostani könyvek. általában csak Jókai Mórt olvasok és történelmi könyveket

- nagyon érdekel a második világháború, a holokauszt és legtöbbször Hitlert boncolgatom (nem kedvelem, sőt elítélem, de nagyon érdekel)

- egyáltalán nem érdekel a divat

- rock és heavy metal zenét hallgatok, ami szerintük még nem a korombelieknek való.

- sokszor beszélek a halálról

- nem nézek szappanoperákat meg nagyon nem is kapcsolom be a tv-t, csak néhány dokumentum filmet nézek meg, amikről előszeretettel beszélek

- nagyon szeretem a matekot, és óra elején mindig felpörgök, hogy végre matek

- ha elkezd érdekelni egy téma (mondjuk történelmi esemény, személy), akkor több hétig képes vagyok csak arról olvasni, és filmeket keresni vele kapcsolatosan

- nem jönnek be az olyan srácok, mint pl Wiliam Levy...

Nem tudom, hogy miért van ez... Szerintetek is furcsa meg különc vagyok? És kérlek a válaszaitokat indokoljátok.

15/l



2012. ápr. 12. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy furcsa,csak nem követed a többieket. Maradj is ilyen.
2012. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%

Nem vagy te különc csak tudod , a mostani fiatalság nem az igazi. Abban az időben amikor én annyi voltam , mint te mindenki ilyesmi volt. Mostanában a többi gyereket csak a sztárok , tv , net érdekli. Szerintem próbálj az úgy nevezett "különc" emberekkel barátkozni hidd el , hogy lehet kevés olyan tinédzser van akik ilyen érdekesek :)

Persze nem rossz értelemben mondom!

2012. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is erősen a "különc" kategóriába tartozom, de hidd el, az se jó, ha mindig így külön vagy. Keveredj kicsit, nem kell legjobb barátokat szerezni, de neked lesz jobb úgy.

2012. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért vagy ilyen, arra nem lehet válaszolni, de egyáltalán nem baj, hogy ilyen vagy. Tény, hogy a legtöbb mai tini nem ilyen, de ki mondta, hogy mindenkinek egyformának kellene lenni :-)
2012. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, teljesen rendben vagy. Egy észrevétel: azért ne csak genetikáról lehessen veled beszélgetni, mert bár én is szeretem ezt a témát, meg lehet ám unni:) Kell a hülyéskedés, az utcán visítva nevetés, nem kell mindig fegyelmezettnek lenni. Jó, az ordenáréság sem nyerő, de van középút:)
2012. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A korosztályodhoz képest kicsit furcsa, de nem szokatlanul. Vannak ilyen emberek még rajtad kívül.

(Nem kellett volna az összes 15-6 éves lányt le kislányozni :D) Van remény :D


19f

2012. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem csak a genetikáról szoktam beszélgetni. Ez csak egy példa volt. :) Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 13. 13:20
 8/27 anonim ***** válasza:
Komoly zene meg a rock pont öszzeillik. :DD Nem kötegedésből mondom csak ez FURCSA volt nekem a többi nem annyira. :)) De ne beszélj a halálról mert az nem jó téma. Félsz tőle?
2012. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem félek tőle. Érdekel, hogy az ember, hogy élheti meg. Igen a rock zene és a komoly zene... :D A halállal sajnos kétszer is volt dolgom, és ezért érdekel annyira. Leginkább az emberi viselkedés érdekel, meg, hogy mások, hogy fogják fel.Kicsit zavaros lett.... :/ A lényeg:

- nem félek a haláltól... nem olyan értékes az én életem, hogy félnem kelljen tőle.

- érdekel mások véleménye a halálról.

2012. ápr. 13. 17:11
 10/27 anonim ***** válasza:
Jól van. :) Sajnálom a haláleseteket. :| Akkor szerintem legyél pszichológus vagy filozófus. :) Én is szoktam furcsa dolgokról gondolkozni :)
2012. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!