Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lenne egy nagyon furcsa...

Lenne egy nagyon furcsa kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

3 éve elkezdtem lovagolni járni.Azóta minden héten legalább kétszer elmegyek,3 év alatt talán két alkalmat hagytam ki.Nagyon megkedveltem az oktatómat,talán ennyire még sohasem bíztam senkiben,mint benne.Jó a viszonyunk is,csak az a baj,hogy személyes dolgokról nem nagyon szoktunk beszélgetni,ami az én hibám,mert kicsit visszahúzódó vagyok.Ő tudom,hogy szívesen meghallgatna.

Hogyan tudnék megváltozni,hogy bármiről tudjak beszélni vele?Megbízni teljes mértékben megbízok benne,nem ezzel van a baj.

Ez most így tudom,hogy hülyén hangzik,de nagyon szeretném megölelni,mert nálam valahogy onnantól kezdődik az,hogy megnyílok valaki felé.De csak nem mehetek oda hozzá,hogy "megölelhetlek?"

Ez nekem nagyon fontos lenne,mert sokszor úgy érzem,hogy csak az tudna segíteni a problémáimon,ha neki elmondhatnám.


Elnézést a zavaros írásért,csak már késő van.


15/L, a lovasoktatóm pedig 32 éves (nő)


2012. febr. 14. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom, mit tennék ilyen helyzetben, de mondhatnád neki ezt az egyik alkalom végén: "Nagyon szeretek hozzád járni, sokat jelentenek nekem ezek az alkalmak, nagyon úgy érzem, hogy rád számíthatok, stb." Ezután lehet, hogy ő meg fog ölelni.
2012. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik lehetőségnek én is arra gondoltam amire az első. Mond el neki, hogy kedveled, szereted az óráit és hogy ezek sokat jelentenek neked. Másik lehetőségként, ha tudod, hogy mikor van a születésnapja, vagy, hogy a névnapját mikor ünnepli, akkor adj neki virágot vagy csokit. Szerintem ez jól fog neki esni, és utána biztosan megölel magátol is.
2012. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én biztos nem tudnám magam "kényszeríteni" arra,hogy személyes dolgokról beszéljek valakinek. Akiben nagyon megbízom abban megbízom és örülök,hogy elmondhatom neki,de elképzeltem a te helyzetedet is és én is arra gondoltam amit az első írt neked.

Köszönd meg neki az elmúlt éveket és öleld meg:)

Sok sikert.

2012. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha versenyen vagyok, és elérsz vmi jó helyezést, akkor kezdj el nagyon örülni (mint az amcsi filmekbe, sikítozás, ugrándozás) és öleld meg :)
2012. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!