Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetek? (bőv. Lent)

Mit tehetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Előre szólók sok kérdés lesz ide beletömve de nem bírok várni fél órát..

1. Soha nem szoktam enni iskola előtt ettől mindig fáradtnak idegesnek érzem magam.Mit egyek?Vagy idősebb koromban lesz-e ebből bajom?

2. Szeretnék egy táskát mert a mostani elszakadt de sajnos év végéig még hordani kell mert nincs pénzünk újra. Úgy gondoltam hogy az új tanévre egy oldaltáskát szeretnék mert 1.nőiesebb akarok lenni 2. lehet gerincferdülésem,de sportolni fogok ugye a tesi órák plusz még lemegyek futni és sokat szoktam sétálni is szóval remélhetőleg nem lesz. Nektek ezek közül melyik tetszik? : [link] ez vagy ez [link]

3. Ez így gond? Régebben megnéztem pár horrort azóta teljesen önállótlan vagyok egyenlő semmit nem tudok csinálni valaki nélkül. Totálisan elvagyok kényeztetve még az ajtó is ki van nyitva mikor fürdök. A hajamat anyám mossa meg és nem annyira szoktam segíteni a házimunkában erre még rátesz egy lapáttal hogy még a kaját is odateszik elém.Nagyon követelőző lettem de beláttam csak azt nem tudom hogy kezdjek el változni??

4. Az öltözködési stílusomon is szeretnék változtatni.Arra gondoltam hogy vagy tavaszi szünetben,vagy nyári szünetben kiválogatom a ruháimat és veszek egy kettő olyat ami tetszik és sokáig elvagyok benne..remélem sikerül egy tornacsukát is találni vagy egy sportcipőt mert míg tél van addig hordom a csizmám,de tavasszal?? Nincsen semmilyen cipőm..

5. Ti mit hordtok az iskolatáskátokban kamaszok?? Mert én úgy gondoltam hogy könyvek füzetek tolltartó tornafelszerelés(ha kell) meg törlőkendő talán szemüvegtok telefon kulcs pénztárca talán naptár jegyzt füzet ofő füzet egyenlő ilyen olyan dolgok meg a dezodor fésű..:)

Ha kihagytam egy kérdést majd leírom.Bocsi hogy hosszú lett és ha az egyikre nem tudsz nem akarsz válaszolni az se baj..Kérlek válaszoljatok sokan..Még azt is bírom hogy elkényeztetett liba vagyok ami sajna igaz is rám..Szóval válaszoljatok..

UI: ma feltettem egy kérdést onnan lehet ismerős leszek..:)

12/L


2012. febr. 6. 21:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

1, Reggelizz müzlit , vagy gyümölcsöt. Ha fáradt vagy akkor feküdj le hamarább aludni.(ez még egy jó tanács.)

2, Nekem egyik oldal táska se tetszik. Régebben nekem is volt, de egy idő után félrecsúszott , meg ha túl volt pakolva kényelmetlen volt. Ha jól gondolom 6-7-es lehetsz, vagyis majd még csak most jön az igazán pakolós része , szóval kényelmeset válassz!

3, Vannak emberek akik a horrorfilmeket rosszul értelmezik , és vannak olyanok akik ebből nem nőnek ki. Neked inkább még a vígjátékokat ajánlanám , majd ráérsz a gimiben/főiskolán olyanokat nézni. Próbálj meg beszélni a szüleiddel , hogy ösztönözzenek házimunkára és segítsenek egy kis önállóságra tanítani.(A horrorfilmekről is beszélhetsz velük)

4, Fiú vagyok. Szerintem én ezt a kérdést passzolom.

5, 3 tollat, 1 számológép , kaját és innivalót. Gimiben már nem sok időm van itthon is tanulni , ezért inkább bent csinálom (de akkor gőzerővel). Neked azért nem kell ennyire ellustulnod , nyugodtan tanulhatsz. Kb ennyi. Ez nem valami szent prédikáció , így amit megfogadsz megfogadsz , amit nem , azt nem.

2012. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon sokat segített a válaszod..Azt hiszem holnap elkezdek változni és majd megírom hogy sikerült az első napom..:) És akkor szerintetek nem lesz baj ha oldaltáskát akarok mert annyi lekezelő választ láttam de én megyek a fejem után :D Szóval szerintem holnap eszek reggelire egy kis gyümölcsöt és próbálok figyelni az órára,ja és pár házimunkát is megcsinálok :)
2012. febr. 6. 21:50
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

ezek nem tetszenek;

[link]


[link]


[link]

2012. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1, Műzli, gyümölcs, egy pohár tej, vagy kakaó, és nyersz egy kis energiát. Éhesen ne indulj iskolába! Fáradt és ingerlékeny leszel, leesik a vércukor szinted, stb...


2,Nem attól leszel nőiesebb, ha oldal táskád lesz, attól csak kicsit fáradtabb leszel a sok és nehéz cucc miatt, amit majd egy oldalon kell cipelned. Ha már mindenképpen ilyet akarsz, akkor inkább a fekete, nekem az jobban tetszik. :)


3, Ha nem bírod a horrort, akkor ne nézz ilyeneket! :) Elmondok egy titkot. Én 2 hét múlva leszek 30 éves, és még mindig be vagyok tojva ezektől a filmektől. :D

Vedd ki egy kicsit a részed az otthoni dolgokból. Pl vidd le a szemetet, mosogass el, vagy porszívózz fel hétvégén, meg ilyenek. Kérdezd meg anyukád, hogy miben tudnál segíteni neki.


4, Keresd az akciós, de jó cuccokat. ilyenkor télen olcsóbbak a tavaszi-nyári ruhák, érdemesebb ilyenkor beszerezni őket.


5, Nem tudom, mit hordanak a mostani kamaszok, régen jártam már suliba. :(

2012. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát már mindent leírtak neked. Annyit írnék még,hogy én a helyedbe hátitáskát vennék.. sok táskám van,de csak 2 kedvencem van..abból az egyik egy hátitáska meg egy bőrtáska:

[link] ehez hasonló meg egy ilyesmi [link]

lehet neked még ez tetszene? nekem tetszik: [link]


meg van egy ugyan ilyenem ez is jó csak picike: [link]


5. ha nagyon részletes akarok lenni ,akkor:

tolltartó (hát ebben minden vacak van), szemüvegtok,könyv-füzet,kulcs,pénztárca,ellenőrző,rajzfüzet, dezodor,illatspray,zsebkendő,müzlik,ásványvíz,hajgumik-csatok,smink cuccok, meg cukorkák nagyából ennyit:D

2012. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Én kiskorom óta minden reggel müzlit eszek tejjel. Nekem bevált. Ha pedig nagyon nem vagy éhes reggel, akkor csak kakaót igyál.

2. Szerintem a hátitáska sokkal jobb, főleg ha gyalogolnod is kell hazafelé, és egy idő után a vállad/hátad is fájni fog. De ha mindenképpen oldaltáskát szeretnél, én a helyedben a feketét venném meg.

3. Ha nem bírod a horrort, akkor ne nézd. Én sem szoktam. Nem azért, mert hű de nagyon félnék tőle, hanem, mert ha filmet nézek, inkább olyanokat, aminek érdekes és izgalmas története van. A házimunkáról pedig annyit, hogy vidd le magadtól a szemetet, vagy mosogass el. Kezd először az apróbb dolgokkal, azután pedig a kicsit nagyobbakkal (mosás, főzés). Nem mellesleg anyukád is őrülni fog neki.

4. Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, ilyenkor télen sok boltban akciósak a tavaszi cuccok. Ha pedig nincs annyi pénzed, jobb fajta használtruha boltokban olcsóbban találhatsz jó minőségü ruhákat, mint a nagyobb boltokban.

5. Könyvet, füzetet, tolltartót, dezodort, bérletet, pénzt, kulcsot, vizet és kaját.

2012. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm szépen a válaszokat!!Mindegyik hasznos volt nagyon.Igaz most nincs pénzünk de ha majd lesz akkor veszek egy két ruhát :) és akkor ma segítek majd leírom hogy sikerült..egyébként én olyan táskát szeretnék ami két rekeszes egy kicsi meg egy nagy..találtam egy tök nike-s hátizsákot de már nem tudom az oldal címét..:/
2012. febr. 7. 10:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj nőies lenni mi8vel még kislány vagy,úgyhogy az a javaslatom ha gyereknek való ruhákat veszel nem olyanokat amiben 16-18 évesnek nézel ki. Ne vegyél oldaltáskát,nem néz ki jól,manapság mindenkinek olyan van és ha nehéz elferdül a gerinced.Reggelizz akár müzlit,akár tükörtojást,akár egy sonkás szedvicset,de ha nem eszel később problémáid lehetnek,ráadásul éhesen nem tudsz koncentrálni.kezdj el otthon segíteni,tanulj meg egyedül hajat mosni,a saját szobád te tartsd rendbe vállalj be minden héten 1-2 napot mikor mosogatsz,ajánld fel anyukádnak hogy vasalod a pólókat,kisebb dolgokat,megöntözöd a virágot.
2012. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyél v.mi könnyűt. Az én reggelim: Jó reggelt(csokis) tea+ pirítós vmilyen zöldséggel

2./1 ne akarj nőies lenni mert még fiatal vagy vegyél szimplán fiatalos ruhákat

2./2. Nekem a válltáska alapból nem tetszik, de ha muszáj akkor az első (a szürke)

3. Nem értem az összefüggést a horror film és a lustaság közt. bocs. Az egész agyban dől el, ha akarod akkor csinálod!

4. Az már pánz kérdés hogy egy egész ruha tárat lecserélj..te tudod.

5. könyvek, füzetek, kaja, pija, levelező papír, mappa, tolltartó, számológép.


13/l

2012. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az oldaltáska egészségtelen, tornázol vagy sem. A legjobb a szupertáska, csak bár nagyon megéri, egy összegben drágának tűnik. (Egy barátomnak az életét mentette meg nemrég, már csak ezért is "tűnik" a szememben.)


Amúgy tökjó hogy ilyen jól látod a problémádat. Sokan nem jutnak el idáig, gratula! :)

2012. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!