Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nézzek ki? És mit változt...

Hogy nézzek ki? És mit változtassak a külsőmön? (képekkel)

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés adott. Sminkeljem magam? Milyen haj állna jól nekem? Viselhetek nyugodtan szoknyát?

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jan. 25. 15:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Már sok jó tanácsot kaptál, szemceruza, spirál mehet:)


A hajadnak is jól állna egy kis "frissítés", nagyon szép hosszú, de merj hozzányúlni, és egy kis fazont vágathatsz, de csak ha gondolod és van fodrász, akiben megbízol:D


Ja és CSINI vagy:)csak nem áll jól a nyakba akaszthatós ruha...az a legtöbb nő vállát vastagabbá,husisabbá teszi.Próbálkozz inkább csónaknyakú felsőkkel szerintem.Nem muszáj ám a piszkafák amúgy is széles táborát gazdagítani:))


Aztán majd légyszi tegyél fel egy képet mikor már van rajtad smink:)

2012. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!! Amióta kiírtam a kérdést, sikerült 10 kilogrammot fogynom. Itt egy kép, amin ki vagyok sminkelve, és a hajam is más. :) A dátum ne tévesszen meg bennetek. Ez mai kép, de a fényképezőgépen a dátum nincs beállítva. Vélemény?

[link]

2012. máj. 8. 21:06
 33/37 anonim ***** válasza:
Hmm :) Sokkal jobb! Jobban nézel ki így mindenképp ;) Ügyes vagy.
2012. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban nézel ki! Aranyos az arcod :)
2012. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt 10kilót? hajajj vigyázz vissza ne jöjjön,ez rengeteg,amúgy jobban nézel ki
2012. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, hogy vigyázni kell, de nagyon jól érzem magam így. Nincs már akkora étvágyam sem, több az energiám, gyorsabban tudok futni stb. :)
2012. máj. 9. 14:35
 37/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jól nézel ki sminkkel és smink nélkül is!! :))) Az a haj áll jól neked amilyened van!! :)) És bátran viselj szoknyát, illik hozzád!! :)

2012. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!