Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nézzek ki? És mit változt...

Hogy nézzek ki? És mit változtassak a külsőmön? (képekkel)

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés adott. Sminkeljem magam? Milyen haj állna jól nekem? Viselhetek nyugodtan szoknyát?

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jan. 25. 15:58
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is találtam egyet, ami nagyon tetszik: [link]

a baloldalira gondoltam.

2012. jan. 25. 21:15
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldökszedés, korrektor, szempillaspirál, elmész fodrászhoz, és teljesen másképp fogsz kinézni.:) Az első szemöldök kiszedésedet is inkább kozmetikusra bíznám, hogy tutira szép legyen (ugye, te elronthatod, és vannak olyan szálak, amelyek nem nőnek vissza), az újra kinövő szálakat meg majd te kitéped magadnak.


Amúgy meg ne hidd magadat csúnyának, mert nem vagy az! Teljesen átlagos kinézetű vagy...

2012. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem bántás képpen,de nem tűnsz túl vékonynak,és a hosszú haj pedig slankít,így én biztosnem vágatnám le a hajam. Amúgy az arcod szép,legalább nem az a tipikus csücsörítős anyonsminkelt festetthajú tinipcsa köszön vissza a képen;)
2012. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem vagyok túl vékony... ezért is hiszem magamat csúnyának. De próbálok mozogni. :) Én is kozmetikusra gondoltam. Akkor majd megpróbálom a szemspirált :)
2012. jan. 26. 17:53
 25/37 anonim ***** válasza:
98%

Ne csak próbálj mozogni,mert abból semmi nem lesz. Inkább tervezd meg az edzésterved és AKARD,mert különben, semmi nem lesz belőle! Elkel magad szánni és menni fog.


Amit belinkeltél haj az egész jó. Nézegess még ilyenek nyomtasd ki és menj el a fodrászhoz és együtt beszéljétek meg,hogy mit javasol neked! Szerintem festeni nem kell,szép színe van így is.


És szerintem menj el egy kozmetikushoz, tisztítasd ki egyszer az arcod meg szemöldökszedés. Az arckezeléstől kitisztulnak a pórusaid és felfog frissülni az arcod,ez nem olyan olcsó (általában olyan 3000ft) ,de megéri.


A lábad nem látszódik,de szoknyát biztos viselhetsz csak figyeld ki melyik áll jól neked.


A sminkelést pedig csak te tudod,túlzásokba azért ne ess. Kis szájfény,szempillaspriál mehet,dehát ezt is kitapasztalgatod mi-hogyan jó neked.


Ha jól érzed magad így akkor nem kell változtatnod magadon,csúnya tényleg nem vagy:)

És ha nem vagy magaddal megelédedve akkor tudod..belülről kezd az újításokat és aztán a külső:D


Sok sikert;) 15l

2012. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Akkor majd elmegyek kozmetikushoz. Minél előbb. :)
2012. jan. 26. 21:45
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen nagyon tetszel, a másodikon meg nem annyira. ez a fajta ruha nem áll annyira jól, meg túlságosan kiadja a kerek idomaidat. A leengedett haj slankít, az jót tesz. Az arcod szép, én nem is festeném, de a szemceruza, vagy spirál nem árt, ha szeretnéd kipróbálni, de csak egyszerűen. Alapozót felejtsd el, csak elrontja a bőröd minőségét, és öregít. És mosolyogj sokat, az szépíti az embert. :)
2012. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Tök szép vagy! És sztem a hosszú haj jó neked...Leengedve!


Az alsó képen a válladnál télleg kicsit husi vagy :)

2012. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :)
2012. jan. 29. 02:39
 30/37 anonim ***** válasza:
49%

ilyesmi smink szerintem nagyon szépen állna, de csak gyakorlott kezekkel, nehogy fordítva süljön el a dolog


[link]

2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!