Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak a külsőmön?

Hogyan változtassak a külsőmön?

Figyelt kérdés

Már unom,ahogy kinézek,és nem is illik a külsőm az egyéniségemhez,amikor belenézek a tükörbe,mintha nem is én lennék.Képet nem szeretnék feltenni,ezért megpróbálom magam leírni(:

Alapvetően kerek arcom van,de széles,markáns az álkapcsom,ezért szögletes is kissé.Mandulavágású,sötétbarna szemem van,majdnem fekete szemöldököm(szedem),sötétbarna,hullámos alapjáraton,de sokszor sehogy nem áll,ilyenkor vagy vasalom,vagy göndörítem.Viszonylag nagy orrom van,pici szám,de kellőképpen húsos,szóval nem csíkszám van:D Kicsit nagy a fejem:))

A hajamat most növesztem,ezért vágatni nem akarok,max. egy picit,de valami formát jó lenne kitalálni,most lapockámig ér,oldalfrufrus.Festeni nem akarom,mert mostanában hullik,és nemrég volt leszívatva is,de semmit nem ért,narancssárga lett,pedig sokáig rajta volt.Szőke tincseket szerettem volna,de ennek most lőttek egy darabig.

Most kezdtem el napozni,ezért már barna vagyok vmennyire,de még barnább akarok lenni.Az arcom pattanásos,mitesszeres,és zsíros bőröm van.Sminkelni mindennap szoktam,ha suliba megyek,vagy buliba,akkoris csak alapozó+púder+szemcerka+spirál+szájfény,itthonra nem sminkelek.

Kicsit vastagabb vagyok lent,szóval vastag a combom,nagy a fenekem,de már fogyózom,őszre akarok leadni néhány kilót.A hasam lapos,vékony a derekam,és széles a csípőm,a vállammal egy vonalban vannak,a mellem közepes méretű(80B).

Mit ajánlotok így láthatatlanba,mit változtassak magamon?Hogyan találjam meg a stílusom?Pörgős lány vagyok,életvidám,kissé vadóc,de komoly is tudok lenni(:

16/L


2010. júl. 17. 18:38
 1/2 A kérdező kommentje:
A hajam sötétbarna,és hullámos,nem a szemöldököm:DD
2010. júl. 17. 18:39
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Vegyél pattanás elleni krémet. Azt használd. Lehetőleg ne sminkeld magad. Ha sminkeled is,főleg alapozót kerüld, nem tudd kiszáradni a bőröd alatta. Garnier önbarnító krém nagyon jó, pár napom belül nagyon barna leszel,s ha napozol is mellette, akkor méginkább. Ha már elég barna vagy viselj rövidnadrágot, szoknyát, mutasd meg magad. Ne zavarjon ha itt ott van valami, de csak ízléseken belül öltözz. Ha prögös lány vagy, akkor inkább vágass magadnak egy rövid frizuár, s mivel leszivattad a hajad, így hamarabb egészséges is lesz. Ha egyenesíted akkor használj vlm spray-t rá, krémet, s ne teljesen szárazz hajat egyensíts,mert szálkás lesz. A legkönnyebb s számodra legnehezebb dolog, foagadd el magad! Ne aggódj pár plusz kiló miatt, attól nem lesz kevesebb. Próbálj boldogon magagdra nézni,s ne érdekeljen h más mit mondd. Érezd jól magad a bőrődben! Légy vidám! Minden jót! :)

2010. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!