Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nézzek ki? És mit változt...

Hogy nézzek ki? És mit változtassak a külsőmön? (képekkel)

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés adott. Sminkeljem magam? Milyen haj állna jól nekem? Viselhetek nyugodtan szoknyát?

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jan. 25. 15:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%
Ne sminkeld magad, mert csak eltakarod a természetes szépséged!!! Az előző 2 voltam.
2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem előző 2, hanem a 16:28, és 16:33-as voltam.
2012. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor megpróbálom a szemspirált. :) A további válaszokat is szívesen várom.
2012. jan. 25. 16:51
 14/37 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, semmi haszna, ha itt azt teszed amit az emberek mondanak neked. Kb. 13-14 éves lehetsz, szóval változni fogsz még. A szépség belülről dől el. Mivel egyenes hajad van, ezért sokminden jól állna. Nézegess barna hajú, egyenes hajú sztárokat, és ami megtetszik, nyomtasd ki és menj el eg yjó fodrszához!

Próbálj ki különféle szépségápoolási termékeket! Ne egyszerre próbálj mindent, mert lehet hogy sokminden idegen lesz és elmegy a kedved tőle. Minden egyes sminkterméket, stb. tanulj meg használni. Tehát először tanuild meg hogyan vidd fel egyenletese4n a púdert, alapozót, korrektort, hogy ne nézzen ki bénán. Aztán húzd ki addig a szemedet alul/felül (belül, a könnycsatorna vonalában, és felül amiről azt gondolnád nem látszik, de számít! Szóval ne a szempillád vonalában, hanem kicsit felhúzod a szeméjadat és ott! Amíg tökéletes nem lesz, el nem mosódik!

menj el egy kozmetikushoz, egy teljes arckezelésre, a gyógyulás után szép lesz a bőröd! Szedesd ki azokat a szálakat a szemöldököd alatt, ami nem a vonalban van, hanem mellénő, stb. Használj esetleg száép, szolid körömlakkot, ha tetszik. Figyel,j az olyan aprósáokra hogy ne legyen száraz a bőröd, ápolt legyél!

Iratkozz be valamilyen táncra, sportra, hogy formás legyél, ne hízz el. Néhány hónap után vegyél szép, trendi, nőies ruhákat! utána alakítsd ki stílusod egyéni darabokkal!

AMúgy jó alapanyag vagy! Mosolyogj és minden az önbizalmon múlik! A külső dolgok csak rizs!a!

2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy 15 éves vagyok. :D Köszi a tippeket. A púderen nagyon elgondolkodok, mert nincsenek (max 1-2) pattanásom van, de semmi extra. Amúgy most épp kosarazom meg aerobikozom. Meg ha jobb idő lesz, akkor elkezdek futni és kerékpározni. Remélem majd leadok pár kilót. :)
2012. jan. 25. 17:42
 16/37 anonim ***** válasza:
12%
de egy randa dorong vagy...
2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod. Akkor egy véleményen vagyunk. D:D
2012. jan. 25. 19:30
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
szia! nem kell semmi smink,sztem 14-15 éves lehetsz ne akarj idősebbnek látszani, a szemöldököd igazíttasd meg de semmit nem kell tenned,nagyon bájos arcod van a smink elrontaná és nem is tesz jót,és hidd el nekem szerintem szép vagy,és jó a kisugárzásod,hidd el ha én azt mondom szép vagy akkor úgyis van,kritikus vagyok,de van ízlésem :D
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

A hajadon sürgősen változtass valamit, és nyugodtan elkezdhetsz minimálisan sminkelni, szemceruzára gondolok és némi kőpúderre, az utóbbit nagyon ajánlom mert sokkal szebb lesz tőle a bőröd! A hajadat meg szerintem valami ilyesmire változtasd: [link]

A színével semmi baj, és a hosszával sem, mindenképpen válaszd el a hajadat ahogy a képen is látod: oldalt.

Csak előnyödre válhat! :-)

2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :)

Szerintem semmi gond veled.Szép a bőröd,nincs szükséged alapozóra.Ha mégis szeretnél sminkelni,akkor is a szemceruza+szájfény elég.

Hajadnak nagyon szép színe van,tetszik,a fazonja viszont olyan semmilyen.Én a helyedben elmennék fodrászhoz,és valamilyen frizurát nyíratnék.Képet is vihetsz,ha gondolod,pl.:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!