Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy nézzek ki? És mit változt...

Hogy nézzek ki? És mit változtassak a külsőmön? (képekkel)

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés adott. Sminkeljem magam? Milyen haj állna jól nekem? Viselhetek nyugodtan szoknyát?

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. jan. 25. 15:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Tegnap még az osztálytársad volt...
2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mert ránézésre azt mondom, h egy szemspirál meg egy szemceruza az mehet. De mondjuk ha még általános iskolás vagy, akkor maradjunk a szemspirálnál. Amúgy a jó smink mindenkin szépít, nézzen ki az illető akárhogyan is.

Azt nem tudom milyen haj állna neked jól, de az feltűnt a képeken, h ahol le van engedve, ott sokkal vékonyabbnak tűnik az arcod, nyújtja, a csuris képen meg kerekebbnek látszik. Ezt mondjuk egy fodrásszal lenne érdemes megbeszélni.

Hogy szoknyát viselj-e? Mivel nem látszik a lábad, így nem tudom biztosra mondani, de szerintem bárkinek jól áll, csak tudni kell, h milyen hosszúságú, fazonút érdemes felvennie. Viszont a nyakba akasztós felsőrész eléggé szélesíti a vállaidat. Inkább egy más fazont választanék.

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, hogy az nem az osztálytársam, hanem a barátnőm tette fel az én kérésemre. Ma szólt, hogy tegnap leszedték a kérdést. Mondta, hogy újra fel fogja rakni, de mondtam neki, hogy akkor inkább én rakom fel, ne hogy megint leszedjék. Amúgy még csak 9-es vagyok. :)
2012. jan. 25. 16:16
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
szerintem szempillaspirál,szemceruza mehet,a hajdat pedig hordjad kibontva,mert úgy sokkal jobban áll;)
2012. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 25. 16:20
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Ja minimum szemceruza. Van olyan lány akit csak abban láttam mindig, aztán 1x nem festette ki a szemét... hát nekem már nem volt olyan szép mint előtte :D
2012. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szép vagy, nem kell semmit változtatni magadon!!! :)
2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, de én nem érzem magamat szépnek...
2012. jan. 25. 16:30
 9/37 anonim ***** válasza:
56%
Pedig az vagy!!! :) Előző vagyok.
2012. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%

Egy szemöldök igazítás,festés,és szempillaspirál!

Több nem kell,a hajad is szép!

2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!