Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti erre, hogy reagálnátok?

Ti erre, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy felnőtt férfi aki 40-45 év körül van "kedvesemnek" vagy "kicsimnek" hív?

Csak kíváncsiságból kérdezem.

Kort is írj légyszi!


2012. jan. 17. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kid neked ez a középkorú úriember?

Mert kicsimnek az apukám is szokott hívni,pedig elmúltam 26N

2012. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy egy ismeretlen ember. Tegyük fel pl. orvos. Vagy ha hivatalos helyen vagy (ügyintézés) ahol látják az irataidon a nevedet.

Nekem pl. ez egy kicsit taszító vagy nem tudom.

2012. jan. 17. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én 35 éves vagyok és van egy idősebb fogorvos bácsi akihez én is jártam még amikor fiatalabb voltam. A lányomat vinnem ellenőrzése, és neki is mondta hogy " a lakcímkártyádat is add , kedvesem".

Már nekem is ezt mondta amikor kicsi voltam, szerintem ez nem baj.Szereti a kis gyerekeket és nem feltétlen a pedofíliára gondolok.

35.N

2012. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát az függ az adott helyszíntől. Ha mondjuk egy tanár mondja vagy orvos szerintem nem gáz, de ha egy alkesz akkor na..
2012. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Nőtől még eltűröm, de férfiaktól semmiképpen! Akár idős, akár fiatal, ha nem ismerem, nem! Lehet, hogy kicsit paranoiás vagyok, de számomra igenis félreérthető.
2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy 16L. Utolsó voltam.
2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem. Az orvostól sem. Attól,hogy ő jópár évvel idősebb nálam nem kell kicsimnek hívni,még a kedvesem úgy ahogy,de a kicsimet ne.


Egyszer vizsgálaton voltam és az olyan 40 év körölü férfi volt a doktor és akkor kicsikém mond a panaszod.

És elmondtam a végére meg odanyögtem,hogy "ha megkérhetem ne hívjon kicsikémnek..."

Normális hangnemben mondtam,mert csak egy felnőtt nameg egy doktor,de ez nem ad arra okot,hogy kincsemnek hívjon:)

Szerintem...

Dehát kinek mi,nekem bántja a fülemet egy idősebb,idegen férfi szájából.15l

2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
van hogy csupán kedvességből hív így egy orvos tanár stb akkor nem baj,főleg hogy egy 15 éves egy 40 éveshez képest kicsi,szituációtól és embertől is függ
2012. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán örülök neki...Csak az apukámnál szeretem:)Sokszor előszokott ferdulni akár boltban orvosnál, de a suliban is. Általában elviselem, de volt már, hogy udvariasan megmondtam egy tanárnak, hogy legyen szives inkább a nevemen hívni. 14/L
2012. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát a kedvesem/kedveském még talán elmegy, de a kicsim... Így hívnak a szüleim, de ne már egy idegen. Mondjuk volt már rá példa, hogy így szóltak hozzám, akkor nem tartottam furcsának, végülis a 60 körüli doktornéni (:) aki babakorom óta ismer szokott kedveskémnek szólítani. Idősebb férfitól még nem hallottam ilyesmit.

13/L

2012. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!