Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt hogy magyarázzam ki az új...

Ezt hogy magyarázzam ki az új sulimban? Félek, hogy nem lesznek barátaim.

Figyelt kérdés
Eleve elég lesz megmagyarázni, hogy miért majdnem 16 évesen kezdem a 9.-et (kétszer jártam a hetediket és most másodszorra a 9.-et, lógás miatt, de most változtatni akarok mert nem jó így). A legnagyobb gond: a bal alkarom tele van hegekkel. Tényleg tele. Nem vagyok emos, tényleg beteg voltam, kezeltek gyógyszerrel is, de már jobban vagyok és iszonyatosan bánom, csak eltüntetni nem lehet... Nagyon durván néz ki, volt hogy a buszon szólítottak meg, hogy műtéti heg-e, és elég gyakran elhangzik a "hogy maradtál életben?!" mondat is. Képet rakni nem tudok, de tényleg brutálisan néz ki, lesminkelhetetlen, pedig próbáltam mindenféle alapozóval, korrektorral és púderrel. Majdnem az egész alkaromat befedi, tehát csuklószorító nem takarja és elég drága lenne annyi karkötőt venni, ami eltakarja mind. 40 fokos hőségben meg nem lehet hosszúujjút hordani, meg amúgy is, előbb-utóbb minden kiderül... Mégis mit csináljak? Félek, hogy ki fognak kezdeni, a gyerekek/tinik igenis gonoszak (én is néha, ismerem a mechanizmust), elmebetegnek fognak nézni és utálni fognak, pedig azóta megváltoztam. Segítség!
2011. aug. 30. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkább félni fognak tőled ! :) nem kikezdeni . De ha rendes vagy velük akkor nem fog számítani . Te leszel majd a csapat vezér !
2011. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
65%
Szia! Szerintem megkérdezik páran aztán hidd el hamar továbbterjed, hogy nem te tehetsz róla. Szerintem, ha magadba húzódzkodsz akkor méginkább távolságtartóbbak lesznek, szerintem próbél vidámnak és beszédesnek tűnni legalább az első hétenpl beszélgetni,barátkozni,szinesebben öltözni) Aztán pedig olyan lenni amilyen vagy(nemtudommilyenvagy) nem lesz semmi baj!
2011. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, egy kicsit már megnyugodtam :)
2011. aug. 30. 18:18
 14/15 Rins97 válasza:
51%

xDDDDDDDDDDDD


ezen a kérdésen sírok. 9be az lesz a téma, hogy ki kivel baszott be a hétvégén, és azon lesznek, hogy végelegyen a tanításnak és suli után lógjanak.

aki azzal foglalkozik, hogy te vajon mért vagy 16 éves, és miért nem lett a biológia dolgozatod 5ös az egy bhuzi mocskos stréber és verd szét az arcát


14F

2011. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ember. Ezzel semmi baj. Nekem van egy cigány osztálytársam (sajnos) és ő 17 éves és most figyelj: 7. osztályos 17 évesen. Szóval semmi baj nincs veled.:)
2014. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!