Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan magyarázzam el anyukámnak?

Hogyan magyarázzam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

Szóval be akar iratni egy iskolába (külföldön, mert ő is ott lakik, de ez nem fontos), ami nem koedukált, és katolikus.

Tudom, hogy ez talán nem hangzik olyan rosszul, de én nem szeretnék odajárni, egyrészt mert nem vagyok katolikus, plusz a suli egy 'convent school' ami valami zárda iskolát jelent, de nincs kedvem vallási órákra járni, mert ugye én nem ebben hiszek, stb. ott viszont elég komolyan veszik ezt a vallási dolgot.

A másik, hogy nehogy már ne legyen koedukált, hiszen szerintem normális, hogy ne csak lányokkal barátkozzak, főleg ennyi idősen.

De mikor ezt elmagyaráztam neki, akkor egyszerűen ideges lett, pedig nem mondtam sértően vagy ilyesmi, és egyszerűen lecsapta a telefont. Valamiért nagyon tetszik neki most ez az iskola, vagy nem tudom, de szerintetek hogyan magyarázhatnám el neki, mert elmondtam már neki amit itt leírtam, de nem használt...


2010. nov. 23. 17:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és 15 éves vagyok:)
2010. nov. 23. 17:10
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért élsz külön anyukádtól? Egyáltalán kivel élsz?
2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Húúú, hát ez túl hosszú történet, de én most apukámmal élek...
2010. nov. 23. 17:20
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ez olyan "sztorinak" tűnik, ahol nem mindegy, hogy mi hogyan történt...


És apukád mit szól ehhez? Ha ő nevel, akkor neki is van beleszólása!

2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom röviden elmondani, szóval én kinnt éltem Angliában kb. egy évet, de aztán hazajöttem mert volt néhány komoly probléma (remélem nem baj ha erről nem mesélek részletesen:)), de most anyukám szeretné ha újra visszamennék, csak tartok egy kicsit az egész helyzettől, meg most úgy csinál mintha csak az az egy iskola lenne csak jó, és ha máshová járnék akkor nem is vennének föl egyetemre, valahogy mintha ezt képzelné... Értem persze, hogy jót akar, de azért szerintem engem is meghallgathatna.
2010. nov. 23. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Fesd be feketére a hajadat, meg sminkeld erősen magad, járjál kivágott felsőben magassarkúban, de ha az iskola megfegyelmez véss a kezedbe egy ötágú csillagot, tudod azt aaaa boszorkáényosat. xd de ha essem válik be, akkor suli udvarán gyujts rá :D jameg kiabáld azt a folyósón, hogy " A SÁTÁN GYERMEKE VAGYOK"
2010. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Óhát köszönöm a tippet:D Végső esetben bevethetem még:D
2010. nov. 23. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

De angolul kiabáld mert magyarul nem értik.

Amúgy ez azért durva, szerintem ha már mindenképp ott vagy és ki akarod magadat rúgatni, akkor elég ha ribancosan öltözöl, visszabeszélsz, meg ilyen egyszerű dolgok. =)


Ne haragudj, nem tudok tanácsot adni. Talán keressetek egy olyan iskolát, ami mind kettőtöknek tetszik.

2010. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Semmi baj legalább feldobtad a kedvem :) Majd megpróbálok beszélni vele mégegyszer hátha jobb kedve lesz.
2010. nov. 23. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb megmondani neki, h köszi anya, de én nem akarok oda menni, és itt maradok apával. Mit tud csinálni? Semmit. Főleg, ha apukád is melléd áll. Amúgy ő vallásos, h ennyire vallásos suliba akar küldeni?
2010. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!