Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan magyarázzam el anyukámn...

Hogyan magyarázzam el anyukámnak, hogy őt jobban megviseli, mint engem? 13L

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki azt hittem többet akar barátságnál, nagyon jóban voltunk, aztán neki lett egy barátnője. Anyukám tudja, hogy nagyon szeretem a srácot. Egyik nap mondta nekem, hogy összejött a lánnyal, akit a farsangi bulin ismert meg, nagyon boldog volt, örültem vele, mikor hazaértem, akkor sírtam ki magam. Anyu kérdezte, mi a baj, mondtam, hogy XY szerelmes, de nem belém. Én már tökéletesen kihevertem, legjobb barátok maradtunk a fiúval. Anyukám mint mindig, most kérdezi, mi van a fiúval, mondtam, hogy megy kollégiumba nyolcadik után. Aztán csak annyit fűzött hozzá, hogy ne sírjak, majd sír utána az a másik. Pedig nem is álltam sírásra... Meg hogy beszéljek ki neki nyugodtan bármit, mert érzi, hogy nem érzem magam jól, mert hallja, hogy milyen dalokat énekelek, gitározok. de attól, hogy keserves, szerelmes dalokat játszok, nem érzek így, Hogyan magyarázzam el hogy ő nem heverte ki?

13L

u.i.: bocs a zavaros szövegért


2011. febr. 22. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

szimplán mond meg neki, hogy téged már nem érdekel az a fiú.. :P

amugy szoktál ilyenekről beszélgetni anyukáddal?? szerintem szeretné, hogy beszélj vele, azért mondja... és, hogy tudd, hogy számíthatsz rá..

2011. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!