Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy anyám ezt...

Normális, hogy anyám ezt csinálja?

Figyelt kérdés

13 éves(nyolcadikos leszek) lány vagyok. Anyu azt akarja hogy ott sportoljak ahol ő edző, mondjuk ez így is van. Ez a legkisebb gond! Ugye ez elvesz rengeteg időt a nyaramból...a barátaim messze laknak, de egyébként sem érnék rá az edzések mellett túlzottan, mert időhöz lennék kötve nagyon, amit utáálok. Este szeretnék a közel lakó barátaimmal elmenni találkozni, de csak a közeli játszótérre vagy ilyesmi...jó, biztonságos környéken lakunk.de nem engedi.

Napközben nem tudok számítógépezni, meg egyébként is, mindenki este(éjjel) van fönn...Rengetegen 3ig gépeznek stb...nekem már 10kor aludnom kell =/ csak éjfélig szeretnék fennmaradni, max 1ig...Ez olyan sok?! felkelnék hamar, nincs szükségem sok alvásra...

ETET! szó szerint...megtöm, ha úgy gondolja nem ettem eleget...pedig így is gurulok. azt mondja h vékony vagyok, de ez nem igaz...mért ennyire elfogult?!

8 db 4esem lett év végén(többi 5ös), és ez már nála színvonaltalan...Tényleg az??

Nagyon gyereknek kezel... =/

Mit tegyek, hogy tovább maradhassak fenn?(mert most főként ez a problémám)

Tudom hogy sok ez, és köszönöm annak aki elolvassa, és válaszol is :)


2011. jún. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
90%

Apukáddal együtt éltek?

Mert ha ő lát téged internetezés közben, akkor te is látod őt TV nézés vagy alvás vagy ... közben.

A felnőttek néha fáradtabbak, mint a gyerekek és nem nagyon tudnak pihenni,intim kapcsolatban lenni, ha a gyerekek nyüzsögnek. Nem lehet, hogy csak erről van szó? Azért sok körülményt figyelembe kell venni.

De ha nem is az intimitásról van szó, akkor lehet, hogy csak ő tnyleg szerti ennyire kímélni a bioritmusát, és azért akar nyugit, hogy ő tudjon pihenni.

2011. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
csak anyuval élek (mint már mondtam). De én csendbe gépezek, ő attól alhatna -.-
2011. júl. 4. 10:35
 33/44 anonim ***** válasza:
Hiába vagy csendben,világít a monitor,kopácsolsz a billentyűzeten,nem tud pihenni.Ezt el kell fogadnod,meg egyébként is,ha azt mondja,hogy nem,mert csak,azt is el kell fogadnod.
2011. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
79%

Én olyan helyekre szeretem a lányom elengedni barátnőzni, ahol én is ismerem a szülőket is.

Mi lenne, ha összeismertetnéd anyukádat a barátaid, osztálytársaid szüleivel? Akkor talán neki is nagyobb lenne a bizalma és még az is lehet, hogy megnyílna a világ felé, nem csak a bioritmus lenne számára a fontos. Mert én ezt már kicsit kényszeresnek érzem, amit rád is ráderőltet.

2011. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Háát ismer néhány szülőt, de inkább nem ismertetném őket össze mert elég "érdekes" a nő....
2011. júl. 9. 10:22
 36/44 anonim ***** válasza:
34%
Te aztán tiszteled szegény édesanyádat,de követeléseid azért vannak.Szomorú...
2011. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
???
2011. júl. 13. 12:23
 38/44 Alpok válasza:
100%

A színvonalas cuccot én is átéltem nemegyszer mer' jól tanulok. A hajnali 1-es nem sok kérés. Jól is tanulsz. MEGÉRDEMLED VAGY NEM?!


A PÁRTODAT FOGOM EZ ÜGYBEN! ^^

2011. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Én azért valamilyen szinten megértem anyud hozzáállását is, és ahogy írtad, azért egy minimális kompromisszumot már sikerült vele kötni, szóval úgy tűnik, meg lehet vele beszélni a dolgokat.

Veled meg abban értek egyet, hogy most "kell" (persze nem muszáj) lázadozni, nem pedig 35-40 évesen (mondjuk egy-két gyermekkel). Mondjuk még előtted az élet, lesz időd szinte mindent kipróbálni, amit szeretnél.

13-14 évesen nekem se engedték, hogy éjjel egyig, kettőig gépezzek...de valahogy túléltem :D

Az pedig, hogy "lekísérjen" a játszótérre, vagy a találkozóhelyre, nem megoldás...inkább bizonyítsd be, hogy te és a barátaid megbízhatóak vagytok, és pl. 8 óránál tovább ne maradj kint velük.

Szerintem ha még párszor leülsz beszélgetni anyukáddal, akkor biztos sikerül dűlőre jutnotok az összes kérdésben.

Például az evés - elvégre te érzed, hogy mikor laktál jól, nemde? A sportot pedig - ahogy mondtad- kezded megszeretni. Remélem, sok örömödet leled majd benne. :D

A tanulmányi átlagodon is biztos sikerül majd javítanod, én szurkolok :)


17/L

2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

nekem 5 db. négyesem lett.majdnem szívrohamot kapott..

szerintem mond meg,hogy ez így nem normális.hogy a többi veled korúval sem így bánnak.

2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!