Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy anyám ezt...

Normális, hogy anyám ezt csinálja?

Figyelt kérdés

13 éves(nyolcadikos leszek) lány vagyok. Anyu azt akarja hogy ott sportoljak ahol ő edző, mondjuk ez így is van. Ez a legkisebb gond! Ugye ez elvesz rengeteg időt a nyaramból...a barátaim messze laknak, de egyébként sem érnék rá az edzések mellett túlzottan, mert időhöz lennék kötve nagyon, amit utáálok. Este szeretnék a közel lakó barátaimmal elmenni találkozni, de csak a közeli játszótérre vagy ilyesmi...jó, biztonságos környéken lakunk.de nem engedi.

Napközben nem tudok számítógépezni, meg egyébként is, mindenki este(éjjel) van fönn...Rengetegen 3ig gépeznek stb...nekem már 10kor aludnom kell =/ csak éjfélig szeretnék fennmaradni, max 1ig...Ez olyan sok?! felkelnék hamar, nincs szükségem sok alvásra...

ETET! szó szerint...megtöm, ha úgy gondolja nem ettem eleget...pedig így is gurulok. azt mondja h vékony vagyok, de ez nem igaz...mért ennyire elfogult?!

8 db 4esem lett év végén(többi 5ös), és ez már nála színvonaltalan...Tényleg az??

Nagyon gyereknek kezel... =/

Mit tegyek, hogy tovább maradhassak fenn?(mert most főként ez a problémám)

Tudom hogy sok ez, és köszönöm annak aki elolvassa, és válaszol is :)


2011. jún. 23. 16:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

De elmondom neked, a "lite" is jelent valamit. Az igaz, hogy ugyanazt jelenti, mint a "light", csak máshogy van írva. Egyik nyelvterületen így használják, másik nyelvterületen úgy.


Lásd: [link]


Második sor és tovább:

A variant spelling of "light"

Diet food, diet soda


Adobe Flash Lite, Asus M4A78L-M LE (Lite Edition, bár más kontextusban az "LE" jelenthet "Limited Edition"-t is). Így van rajta a dobozán: Asus M4A78L-M LE Lite Edition Motherboard

2011. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
84%

15/F!

Akármennyire is próbálod magad okosnak beállítani, még mindig az a véleményem, hogy a lázadás KELL. Arra való, hogy a szülők rádöbbenjenek, hogy a kislányuk/kisfiuk felnőtt, ideje más szabályokat hozni. Nem azt mondom, hogy 13 évesen minden hétvégén bulizzon hajnalig és részegedjen le, de nyár van, igazán fent maradhatna tovább is, ha akar. És nem olyan kicsi már, igazán eldönthetné saját magától, hogy akar e sportolni.


Kedves 2 gyermekes anyuka!

Igazán szerencsés vagy, hogy neked jó volt ez az élet, és elégedett vagy a fiatalkoroddal, de mindenki más vérmérsékletű. Van, akinek nem elég, ha 30-50-70 évesen visszaemlékszik a fiatalkorára és csak a tanulás meg a sport jut eszébe. Az a titok ebben, hogy ki mit csinál szívesen. Te szívesen tanultál és jártál sportolni, a kérdezőnek fontos lenne ha a barátaival lehetne. Ha most nem leli benne örömét, 20 év múlva is csak arra fog emlékezni, hogy ez neki kötelező volt, és helyette annyi mindent csinálhatott volna, amit tényleg szeretett volna.

2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
A kérdező igazán válaszolhatna ekkora eszmefuttatás után.
2011. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
A tanulmányi teljesítménykényszert leszámítva normális,de ezt csak akkor fogod te is így érezni,ha a te gyermeked lesz lázadó kiskamasz.
2011. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, hogy nem válaszoltam, csak nem volt időm, mert versenyem volt(péntek, szombat, vasárnap).

Kezdem akkor az elején :D A sporttal semmi bajom, kezdem megszeretni, csak az a baj, hogy úgy vagyok ismert mint az "edző lánya".

(csak mellékesen, esetleg fontos infók: Anyu egyedül nevel, féltesóim vannak, akik fiatalabbak nálam, és nem velem élnek)

Kedves "15/F és 2 gyermekes anyuka"! Örülök, hogy ti elégedettek vagytok! De ahogyan azt az egyik válaszoló kifejtette: Ha most nem leli benne örömét, 20 év múlva is csak arra fog emlékezni, hogy ez neki kötelező volt, és helyette annyi mindent csinálhatott volna, amit tényleg szeretett volna. Pontosan!!

És az hogy anyu is ott legyen a haverjaimmal?? Tudod te az milyen?! Most komolyan...:S

Most úgy egyeztünk meg, hogy heti 1x éjfélig fenn maradhatok..Felvetettem, hogy legyen 3x azt mondta átgondolja. De már az 1xi is úgy lenne, hogy ha 1 perccel tovább akkor többet nem...

És kedves 15/F! Mi a baj a helyes írásommal??

2011. jún. 26. 15:25
 26/44 anonim ***** válasza:

Egy-két hiba van benne, de nem vészek. (Ha rendesen végigolvasod a szöveget, mondtam, hogy nincs vele probléma, csak a "wall of text" jelentését magyaráztam.)


Nem azt mondtam, hogy legyen ott a játszótéren közvetlenül melletted. Csak legyen a környéken, hogy lásson titeket. Bizonyos földrajzi adottságok mellett ez akár 100 métert is jelenthet (vagy mégtöbbet, ha távcsövet használ).


15/F

2011. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

15/F! te egy akkora low vagy. jó hogy nem már beöltözik bokornak és úgy megy utánuk.


kérdező: anyukád mivel indokolja hogy nem lehetsz fenn tovább?

2011. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Beöltözik bokornak :''D

"Mert csak!!"

Meg az hogy"Attól, hogy nyár van, még nem fordítjuk meg a bioritmusunkat!!"

utálom ezt abioritmus szót -.-

2011. jún. 26. 20:20
 29/44 anonim ***** válasza:
attól még hogy 2-3órával később fekszel le még nem változik meg a bioritmusod, ha hajnali 5-6 körül feküdnél le akkor már igen, de ellenőrzi hogy pontosan meddig vagy fenn? mert írtad hogy 1 perccel sem lehetsz tovább fenn
2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Mivel a nappaliban van a gép, ezért látja, és nagyon pici a lakásunk, ajtók nincsenek...
2011. júl. 2. 15:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!