Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyámék hogy lehetnek ilyen...

Anyámék hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek, hogy nem értik meg, hogy ez nekem fontos?!

Figyelt kérdés

Már tettek fel hasonló témában kérdéseket, de azért most én is teszek fel.

Az van, hogy szőrtelenítem a hónaljamat, a bikinivonalamat, és a lábszáramat, és szedem a szemöldökömet. De a combomat is szeretném, viszont anyámék kivannak akadva, hogy miazmár, hogy én mindent akarok, meg tök sok mindent megengedtek nekem, meg mindig mindent megkapok, és hogy ne akarjak mindent. Meg hogy ne csináljam, mert aztán nagyon csúnya, meg durva lesz a szőröm, meg majd senki nem mer hozzám érni, olyan borostás lesz, meg hogy én majd megköszönöm nekik, hogy ebbe nem egyeztek bele. [gyantáról, epilátorról hallani sem akarnak]

De mi közük van hozzá?!

Avval fenyegetőznek, hogy ha leborotválom, akkor többet nem megyünk közösen nyaralni, meg nem visznek el sehova, meg nem kapok semmit se. -.-""

ugyanmár...nagyon kiakaszt.

Mit tudnék még nekik mondani? Már annyira elegem van belőlük, hogy úristen.

Most elmentek venni szőkítőport, de szerintem az nem fog sokat segíteni. xdd


14/L


2011. jún. 22. 19:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
34%
azigen, beszélj így szüleidről. jól megy
2011. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

hallod, most kajak megnéztem a combom, mert a kommenteket olvasva kezdtem hülyének érezni magam, de egy szál szőrt se találtam... :D

én még ilyet nem is hallottam....

ha ennyire szőrös vagy, akkor tényleg nem kéne megtiltani...

Mondjuk érdekelne, hogy a comb gyantázás után lesz-e még kedved szőrteleníteni :)


amúgy ha ilyen sok midnent megengednek, csak ezt nem, akkor biztos komolyan gondolják, amiket írtál.. hogy ronda lesz, meg megbánod meg ilyesmi... Légy egy kicsit elnézőbb velük.. :P

de már megoldódott a problémád, szóval már nem is érdekes...


22 l

2011. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi a fenéért akarod a combodat borotválni?

Arra nem gondoltál, hogy többet ártasz vele, mint használsz?

10évvel idősebb vagyok és sosem borotváltam a combom és nem szőrös.(vagyis apró szőke szálak vannak rajta de azt nem lássa senki és nem is érzi). De ha borotválnám akkor már nem világos lenne hanem sötét és az úgy sokkal cikibb mint így.

Ja és nem tartanak ezért igénytelenek mert észre sem veszik.

24/l

2011. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!