Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyámék hogy lehetnek ilyen...

Anyámék hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek, hogy nem értik meg, hogy ez nekem fontos?!

Figyelt kérdés

Már tettek fel hasonló témában kérdéseket, de azért most én is teszek fel.

Az van, hogy szőrtelenítem a hónaljamat, a bikinivonalamat, és a lábszáramat, és szedem a szemöldökömet. De a combomat is szeretném, viszont anyámék kivannak akadva, hogy miazmár, hogy én mindent akarok, meg tök sok mindent megengedtek nekem, meg mindig mindent megkapok, és hogy ne akarjak mindent. Meg hogy ne csináljam, mert aztán nagyon csúnya, meg durva lesz a szőröm, meg majd senki nem mer hozzám érni, olyan borostás lesz, meg hogy én majd megköszönöm nekik, hogy ebbe nem egyeztek bele. [gyantáról, epilátorról hallani sem akarnak]

De mi közük van hozzá?!

Avval fenyegetőznek, hogy ha leborotválom, akkor többet nem megyünk közösen nyaralni, meg nem visznek el sehova, meg nem kapok semmit se. -.-""

ugyanmár...nagyon kiakaszt.

Mit tudnék még nekik mondani? Már annyira elegem van belőlük, hogy úristen.

Most elmentek venni szőkítőport, de szerintem az nem fog sokat segíteni. xdd


14/L


2011. jún. 22. 19:02
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Amúgy nem kérdeztem, csak kijelentettem, hogy mostantól a combomat is fogom szőrteleníteni, erre tisztára kiakadtak.

Komolyan mondom nagyon hülyék.

2011. jún. 22. 19:20
 12/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellett volna mondanod, kész pont. Leborotválod, leborotválod, nem kell mindent bejelenteni. :)
2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%

A szüleire nem szokta az ember azt mondani, hogy szerencsétlenek és hülyék. Most le leszek pontozva, de a combod helyett inkább tiszteletre nevelhettek volna!


2 kamasz lány anyukája

2011. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

kedves "2kamaszlányanyukája" !

igen is meg van rá az oka hogy ezt mondja,ha már egyszer így van!tisztelet ide-vagy oda,ez nem normális! nem a '70-es évekbe élünk! és valószínű h nem gondolta komolyan,csak kicsit ideges,én is az lennék ha ennyi idősen beleszólnának olyan dolgokba amikbe nem kéne.

Tudom,h leleszek én is pontozva,de sajnálom,ami a szívemen az a számon!

2011. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Azt nem bírom a legjobban, hogy 1 és féléve vasalom a hajam, az meg köztudottan káros, de jólvan lányom csináld. Meg a műkörmöt [zselés tipp], meg a sminket is megengedik, és akkor ez így annyira hülyeség, hogy pont a combom borotválásával van a gondjuk.


2gyerekes anyuka:

szeretem a szüleimet, de az ilyen hülyeségekkel nagyon kitudnak akasztani.

2011. jún. 22. 19:34
 16/33 A kérdező kommentje:

namegpersze magassarkúm lehet több is, olyan időpontig kint lehetek, amit már meg se merek említeni itt, mert rögtön le leszek hurrogva.

Akkor nem értem, hogy a szőrtelenítéssel a gond?! Minden más dolog oké, csak ez nem. [annak se örülnek, hogy az említett testrészeimet szőrtelenítem, csak ugye már nem lehet visszacsinálni]


Amúgy meg nem egy vitát szeretnék elkezdeni, csak ötleteket várok, hogy mit mondhatnék még, mert én már mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott.

+ ha tőletek vonnának meg minden anyagi támogatást, nem tudom, meg-e csinálnátok titokban.

Apám az nem venné észre, de anyám...ahh...

Nyaralás után ezerszázalék, hogy leborotválom, akkor már úgyse fogok velük járkálni strandra, de addig meg micsináljak? :S

2011. jún. 22. 19:40
 17/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném,hogy a nyaralást képesek lennének ezért kihagyni.Ők is szeretnének menni nyaralni,gondolom:D
2011. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Az idei nyaralás az oké, de a jövendőbeliekről van szó. :S
2011. jún. 22. 19:53
 19/33 anonim ***** válasza:
51%
Na most nyugodtan pontozz le, de szerintem te vagy a hülye, és egy elkényeztetett kislány vagy. Több mindent megengednek neked, mint megérdemelnéd és a te korodban normálisnak számítana, és pont a combod leborotválásán hisztulsz a legjobban. Fogod, leborotválod, és kész. Mit tudnának tenni, vissza ragasztják szerinted vagy mi? Oké, hogy ki vagy akadva, de ha én ilyen stílust engedtem volna meg magamnak a szüleimmel szemben, kaptam volna az biztos.
2011. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
40%

Biztos emberfüggő, de a szobatársam is borotválja a combját és szegénynek nagyon csúnya. Onnantól nincs megállás, szerintem hagyd. Örülj, hogy port kapsz rá, hihetetlen amúgy, hogy 14 évesen, hogy beszélsz, viselkedsz, önzősködsz. Nem hiszem el, hogy annyira gáz lenne a combod!

Bár tedd meg, majd rájössz a magad kárán, tedd meg nyugodtan, addig nem nyugszol le úgyse.

2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!