Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyámék hogy lehetnek ilyen...

Anyámék hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek, hogy nem értik meg, hogy ez nekem fontos?!

Figyelt kérdés

Már tettek fel hasonló témában kérdéseket, de azért most én is teszek fel.

Az van, hogy szőrtelenítem a hónaljamat, a bikinivonalamat, és a lábszáramat, és szedem a szemöldökömet. De a combomat is szeretném, viszont anyámék kivannak akadva, hogy miazmár, hogy én mindent akarok, meg tök sok mindent megengedtek nekem, meg mindig mindent megkapok, és hogy ne akarjak mindent. Meg hogy ne csináljam, mert aztán nagyon csúnya, meg durva lesz a szőröm, meg majd senki nem mer hozzám érni, olyan borostás lesz, meg hogy én majd megköszönöm nekik, hogy ebbe nem egyeztek bele. [gyantáról, epilátorról hallani sem akarnak]

De mi közük van hozzá?!

Avval fenyegetőznek, hogy ha leborotválom, akkor többet nem megyünk közösen nyaralni, meg nem visznek el sehova, meg nem kapok semmit se. -.-""

ugyanmár...nagyon kiakaszt.

Mit tudnék még nekik mondani? Már annyira elegem van belőlük, hogy úristen.

Most elmentek venni szőkítőport, de szerintem az nem fog sokat segíteni. xdd


14/L


2011. jún. 22. 19:02
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesznek ilyen válaszok, mint az utolsó 2, de nem gond. :P


Köszi mindenkinek a véleménynyilvánítást.

Tényleg ennyire nem gáz?! Szerintem csúnya, ha valakinek szőrös a lába/combja. Kipróbálom a szőkítőport, + a lehető legtöbbet fogok napozni, hogy szép barna legyek, remélem, nem fog látszani.

Aztán ha visszajöttünk majd még meglátom mit csinálok majd...

Még jöhetnek válaszok.

Az utolsó 2 válasznak is örülök, mert ők legalább kulturáltan írták le a véleményüket, nem úgy, ahogy sokan mások szokták.

2011. jún. 22. 20:29
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnád az említett terület szőrtelenítést abbahagyni? Mindent abba lehet hagyni. Le lehet szokni a piáról, drogról, cigiről, abba lehet hagyni a kockulást, sőt az életet is (öngyilkosság). Akkor egy sima szőrtelenítést miért ne lehetne abbahagyni?
2011. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Úristen most beszéltem apuval, és közösen megegyeztünk a gyantázásban.^^ :DD [de csak jövőhónapban, addig meg kibírom]
2011. jún. 22. 21:58
 24/33 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik vagyok a kettő közül, akik más véleményen vannak, mint Te.

Nem kioktatni akartalak, csak kellett egy ilyen vélemény is. :D

A gyantázás majd megoldja a gondodat, de ekkora ügyet ne csinálj ilyen apró dolgokból.

Tudod mennyi minden lesz még az életben, ami miatt háborúznod kell a szüleiddel? :)

Örülj neki, hogy nem vagy vas szigorral fogva, mert járhattál volna sokkal rosszabbul is.

Nekem pl meghalt az apukám. Jó lett volna "szőrözni"vele a szőr problémáim miatt, de sajnos nem úgy jött ki a lépés.

Van egy 13 hetes kislányom, és igyekszem úgy nevelni majd, hogy mindent megbeszéljen velem és fogadja el a véleményem. Próbálok olyan anyja lenni, hogy ne érdemeljem ki a "hülye" és a "szerencsétlen" titulust. :)

Neked jó szőrtelenítést és szép nyarat!

2011. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, viszont kívánok szép nyarat! :)
2011. jún. 22. 22:38
 26/33 anonim ***** válasza:
28%
Lehülyézni a szüleid tényleg bunkóság, hiszen ők neveltek fel, ők gondoskodnak még most is Rólad, és kötelességed tisztelettudóan beszélni velük/róluk! De viszont ők sem szólhatnak bele abba, hogy Te midet szőrteleníted. Az meg, hogy nem visznek sehova és nem kapsz semmit ha szőrtelenítesz, az zsarolás!
2011. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valóban nem szép a szőrös comb, de a borotválástól még erősebb lesz. Borotva helyett inkább gyantáztatni kéne vagy epillátorral leszedni. Így hetekig sima lesz a bőröd, nem úgy, mint a borotválástól. Nyugi, nekem is elég szőrös lenne a combom, ha nem gyantáztatnám, egy időben én is borotváltam, de rájöttem, hogy a gyanta vagy az epillátor jobb! Tehát mindkettőtöknek igaza van. Neked abba, hogy nem szép a szőrös comb, nekik viszont abban, hogy borotvával semmiképp nem szabad leszedned, inkább gyanta vagy epillátor!

Menj kozmetikushoz, aki leszedi Neked, vagy vehetsz Te is otthon használható gyantát.


Csak jót akarnak Neked. :)


26/L

2011. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
60%

"Valóban nem szép a szőrös comb" - komolyan mondom, láttatok már élőben 14 éves lányt?? 14 évesen még (jobb esetben) az ember lányának hamvas a bőre, a szőrszálai inkább csak pihék, pláne a combon... napozással kiszőkülnek egy-kettőre. Hacsak nem egy török lánya a kérdező =)


A szüleidről ne beszélj így, ezt biztos nem érdemlik. Ők nem a te kiszolgáló robotjaid.

Ugyanakkor nem értem, hogy ha a többi részeden engedik a szőrtelenítést, akkor miért pont a combod a kivétel. Ez nekem elég következetlennek tűnik. Ha a bikinivonalad nem pattog ki, akkor a combod sem fog sztem.


De hogy apukáddal beszéld meg a gyantázás dolgot?? Komolyan elgondolkodtam, hogy talán kamu ez a kérdés, már elnézést.


Amúgy meg minden lány borotválással kezdi, aztán összespórol egy epilátorra v. gyantázásra, úgyhogy ez a durván borostás leszel dolog sem áll.

2011. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Utolsó: Hát...nekem ilyen a családom. :P Azért apuval beszéltem meg, mert ma éjjel anyu máshol aludt [mamámnál], és akkor már csak apuval bírtam megbeszélni, meg mert ha aput ráveszem, akkor anyut onnan már nem lesz nehéz rábírni a dologra.

De mint írtam a probléma úgy látszik megoldódott. [remélem]

Amúgy a combomon a szőrök tavaly még szőkék voltak, mostmár inkább olyan szőkésbarnák, csak az zavar, hogy nagyon sok van belőlük. :S

2011. jún. 23. 11:19
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

09:47 vagyok.


Kedves 10:40-es kommentíró, én is voltam 14 éves. És nekem is elég szőrös volt a combom. Manapság már korábban szőrösödnek a fiatalok. Bár már 26 éves vagyok, az én korosztályomban is volt olyan lány, aki már 9-10 évesen ilyen problémákkal küzdött.

2011. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!