Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Mindig ezzel...

Mit tegyek? Mindig ezzel zaklatnak anyámék.

Figyelt kérdés

Bulikba meg ilyenekbe nem is járkáltam,szóval nem iszok piát,nem drogozok,nem cigizek.15 éves vagyok,lány.Segíteni szoktam anyámnak általában,elég sokat.Sokat gépezek,tudom ez rossz(mostanában).Eddig csavarogtam sokat,elmentem Győrbe mozizni barátnőmmel,meg sétáltunk,ilyenek.Meg mentem Csornára is eleget fodrászhoz,sétálni,vásárolni..stb.(bocs a helyiségnevekért,csak hát most nem tudom hogy írjam).

Lényeg az,hogy most történt annyi változás az életemben,hogy ezt meg kell hogy szokjam még.Annyi barátom meg barátnőm lett középiskolában(9.osztályos vagyok most),hogy az már túl sok volt nekem.Annyi helyre hívtak..mentem is egyszer-kétszer.De most ez sok már!

Kicsit bezárkóztam..:S

Aztán ugye ez anyumnak nem nagyon tetszik..:(:S ő nem ért engem,és kicsit erőszakos.De ha nem szeretnék menni,akkor én most mit mondjak?:S

Nem értem már..


2011. ápr. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Miért kell minden kérdésnél odatenni, hogy nem iszol,nem cigarettázol,és nem is füvezel?

Miért lenne baj?Nem erről ítél meg egy normális ember.

2011. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért,nehogy azt higyjék,hogy arra bíztat anyám.Mert ismerek olyat,akinek ezt nem is ellenzik.
2011. ápr. 30. 13:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert ez fontos és jobb ha nem teszi:) Legalább ő normális meg énis.
2011. ápr. 30. 13:42
 4/12 anonim válasza:
19%
Miért baj hogy oda írja? Legalább ő normális ahogy én.
2011. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi belenyúlt valaki.Oo tényleg.(:
2011. ápr. 30. 13:48
 6/12 A kérdező kommentje:
dee kérdésre választ légyszives..:)
2011. ápr. 30. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:

tanulnod kell, stb.

de szerintem ha olyan sokan hívnak el egy kiegyensúlyozott baráti életet élhetnél, beosztanád, mindenkivel töltenél valamennyi időt, így senkit sem unsz meg, többféle embertípussal vagy, színes az életed.

2011. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ja a tanulás az nagyon rossz..:/

hát.. ha tudnátok ti azt,miért nemmegyek..:(

2011. ápr. 30. 16:46
 9/12 :) :) :) ***** válasza:
Hát én se járok sehova(park például)és anyuék folton ezzel "zaklatnak"..És már k*rvára elegem van ebből..Miért nem mégy?Mit nem tudunk?
2011. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Barátnőm miatt. :S hosszú sajnos.. :/

de te hogy bírod?Mit mondassz nekik?:O

2011. ápr. 30. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!