Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Mindig ezzel...

Mit tegyek? Mindig ezzel zaklatnak anyámék.

Figyelt kérdés

Bulikba meg ilyenekbe nem is járkáltam,szóval nem iszok piát,nem drogozok,nem cigizek.15 éves vagyok,lány.Segíteni szoktam anyámnak általában,elég sokat.Sokat gépezek,tudom ez rossz(mostanában).Eddig csavarogtam sokat,elmentem Győrbe mozizni barátnőmmel,meg sétáltunk,ilyenek.Meg mentem Csornára is eleget fodrászhoz,sétálni,vásárolni..stb.(bocs a helyiségnevekért,csak hát most nem tudom hogy írjam).

Lényeg az,hogy most történt annyi változás az életemben,hogy ezt meg kell hogy szokjam még.Annyi barátom meg barátnőm lett középiskolában(9.osztályos vagyok most),hogy az már túl sok volt nekem.Annyi helyre hívtak..mentem is egyszer-kétszer.De most ez sok már!

Kicsit bezárkóztam..:S

Aztán ugye ez anyumnak nem nagyon tetszik..:(:S ő nem ért engem,és kicsit erőszakos.De ha nem szeretnék menni,akkor én most mit mondjak?:S

Nem értem már..


2011. ápr. 30. 12:47
1 2
 11/12 :) :) :) ***** válasza:
irok privátot :)
2011. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
írj csak
2011. máj. 2. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!